Vánoční Speciál FC 2016

tit

Chcete udělat pod vánočním stromečkem nečekanou radost člověku, na kterém Vám hodně záleží? Darujte mu sílu. Darujte mu motivaci. Darujte mu cíl. Darujte mu šťastný a úspěšný rok 2017. Jak to všechno zvládnete? My to zařídíme za Vás – unikátním dárkovým Speciálem FC zaměřeným na 7 klíčových rovnováh, které jsou nezbytné pro spokojený a naplněný život.

Objednávku je možné učinit ZDE.

Speciál FC, který má design vánočního dárku, vychází potřetí v historii a ještě nikdy nebyl tak obsáhlý a tak komplexní. 150 stran přikrývá speciální obálka s předtištěným osobním věnováním a zbývá už jen Váš podpis na malém štítku. Více dělat nemusíte – už jen položit unikátní překvapení pod stromeček.

Pracuje Váš blízký až příliš a zapomíná na vlastní odpočinek nebo důležité lidi kolem sebe?

Je tou dobrou duší, která ve vztazích hlavně dává, ale zpátky už tolik nedostává?

Sní a potřebuje za svými sny vydržet jít?

Motivace, kariéra, zdraví, vztahy i třeba každodenní maličká naplnění – všechno, co si Váš příbuzný, přítel, známý, kolega potřebuje připomenout, když snad ztratí v průběhu roku 2017 drajv nebo směr, najde na jednom místě. A pokaždé si při doplnění energie vzpomene na Vás!

3x POZOR

  1. Speciál FC tradičně není součástí předplatného. Lze si ho tedy objednat i samostatně (bez předplatného magazínu FC), nezapomeňte však upřesnit počet požadovaných výtisků – podle počtu přátel, známých, kolegů, které si přejete obdarovat. Předchozí oba ročníky Speciálu FC byly rychle vyprodané. Po vyprodání bohužel není možné další výtisky objednat.
  2. Vážení předplatitelé, Speciál FC není zahrnut do Vašeho předplatného, nepřijde Vám tedy automaticky, jako Váš dvouměsíční magazín FC. Speciál FC je nutné si samostatně objednat ve formuláři níže.
  3. Speciál FC je limitovanou edicí (omezený počet výtisků), kterou po vyprodání již není možné koupit. Do Vaší schránky přijde s ohledem na dárkový charakter v černém neprůhledném obalu. Dotisk nebude z časových důvodů možný. Objednávku vyplňte prosím včas, abychom mohli zásilku doručit v dostatečném předstihu před vánočními svátky.
    (Pro více než 5 výtisků pište prosím na hromcikova@firstclass.cz)