Vánoční Speciál FC – již na podzim 2018

Každý rok, před Vánocemi, přichází speciální chvíle – udělat někoho šťastným.

Ne věcí, ale speciálním dárkem, který za Vás vytvořím. Pro Vás to bude snadný úkol – požádat o doručení Vánočního Speciálu trvá jen několik sekund, ale Vám blízký člověk, kterého obdarujete, si to bude pamatovat celý život.

Petr Casanova: „Chci, aby lidé nelitovali jediného dne svého života. Nejen toho, který přinese radost. I toho opačného, který dá zkušenost. Proto vznikl tento Speciál.“

Proč ho každý rok vytvářím

Štěstí nezáleží na tom, CO člověk má nebo v jaké situaci je. Ale výhradně na tom, JAK přemýšlí o tom, co má nebo v jaké situaci se ocitl.

Proto Vánoční Speciál není věc. Jsou to myšlenky.

Vánoční Speciál, edice Vánoce 2017

Ať je obdarovaným Váš partner, rodič, přítel, kolega nebo milované dítě, pomůže mu tento zvláštní dárek k jednomu z nejjednodušších způsobů, jak být šťastným – naučit se opustit to, co jej dělá nešťastným.

To jediné totiž, co člověka v těžkých chvílích dělá nešťastným, jsou jeho myšlenky. Vánoční Speciál ty myšlenky změní. Stránku za stránkou.

POZOR! Každoročně je Vánoční Speciál vyprodaný dlouho před Vánocemi. Nelze ho objednat v rámci předplatného magazínu FC, jde o samostatný produkt, který je možné odebrat ve více kusech na osobu. Možnost předobjednávek ohlašujeme v průběhu podzimu.

Dopředu nelze rezervovat!