Setkání s Petrem Casanovou

Máte problém, který potřebujete řešit? Unikátní možnost osobně mluvit s autorem pěti bestsellerů o vztazích a zakladatelem FirstClass.cz, největší komunity osobního rozvoje na českém internetu. Exkluzivní čtyři neděle, čtyři podvečery, čtyři města v České republice a čtyři hodiny času na společné povídání s Petrem Casanovou. Tentokrát mimo jiné na téma:

Jak nepřestat věřit v sebe, i když to v životě zatím nevychází

Myslíte, že nemáte žádnou hodnotu, jen proto, že ji někdo nevidí? Dáváte a nedostáváte? Nedokážete odejít ze vztahu, který Vám ubližuje? Bojíte se samoty nebo představy, že někdo bude šťastný bez Vás? Neumíte odpustit sobě, natož druhému? Nedaří se Vám zbavit bolestivé minulosti ve své hlavě? Dáváte stále nové šance člověku, který se nemění? Je pro Vás jedinou volbou někdo, pro koho jste jen jednou z více možností? Jak to změnit? Jak neztrácet energii, život, sama sebe? Najděte odpovědi s Petrem Casanovou. Nepropásněte šanci, která může pomoci Vám i Vašim nejbližším, na nichž Vám záleží.

Na co se můžete těšit

Dorazíte dříve? Nepostávejte venku. Už 45 minut před začátkem Vás Petr bude čekat v předsálí. Osobně každého z vás přivítá, rád Vám podepíše a věnováním i pod vánoční stromeček opatří jakoukoli ze svých knih (na místě budou všechny k zakoupení, Petr rád vysvětlí, která je pro Vás nejvhodnější). Rád s Vámi prohodí pár slov, rád vyhoví žádostem o společnou fotografii.

Přibližně čtyřhodinový program v sále, během kterého bude Petr přednášet i zodpovídat jakékoli dotazy z publika, bude mít jednu přestávku, během níž se s Petrem opět můžete potkat. „Pro mě je to výjimečná příležitost, jak si osobně promluvit s více lidmi, pochopit víc z jejich příběhu, navnímat i to, co mailu nesvěří nebo nedokážou psaným slovem vyjádřit,“ říká Petr, pro kterého je to při počtu 300 000 fanoušků na Facebooku jediná možnost, jak se osobně poznat a tváří v tvář si popovídat.

Všechna místa jsou již beznadějně vyprodána.

Nesmutněte, další setkání s Petrem plánujeme na jaro příštího roku.

Vstup do předsálí je možný 60 minut před začátkem programu.

(V případě technických problémů s objednáním vstupenky, nám prosím zašlete e-mail)

Nákup vstupenek