Tři večery s Petrem Casanovou

Děkujeme za Váš zájem, již máme beznadějně vyprodáno.

Zakladatel největší komunity osobního rozvoje na českém internetu FirstClass.cz a autor bestsellerů 250 zákonů lásky, Dvanáct srdcí, 100 nejkratších cest k Tobě a Protože na téma:
Proč silní lidé přitahují komplikované vztahy

„Osm let pro Vás píšu, osm let od Vás dostávám otázky, jestli je možné se potkat, osobně si promluvit konkrétně o Vašem případě, vyslechnout si můj názor. Nyní tu možnost máte: tři červnové neděle (od 16 hodin) na třech místech republiky.

Silní lidé nejsou ti, kteří se nepotýkají se slabostí, naopak – kteří se slabostí bojují, a právě tím posilují. Silní lidé mnohokrát prohráli – ale pokaždé se zase zvedli. Mají jedinou životní smůlu. Silných lidí se nikdo nezeptá, jestli nepotřebují pomoc, jestli se necítí sami, jestli nejsou unaveni, jestli nechtějí podpořit. ,To zvládne, jako vždy,‘ říká o silném člověku okolí. Jistě, on to zvládne. Jenže je rozdíl zvládnout něco SÁM a SPOLU. Proto píšu o vztazích. Věřím, že každý člověk si zaslouží po svém boku správného partnera, který ho v těžkostech učiní jistějším, silnějším, šťastnějším. Proč je takový problém ho potkat? Proč tak moc lidí ve vztazích jenom bere a tak málo vrací? A proč je na světě tolik lidí, kteří by tak rádi sdíleli, jen mít s kým?

I o tom budou tyto tři unikátní večery. Těším se na povídání jak s vámi všemi, tak s každým zvlášť.“

(V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s objednáním vstupenky nám, prosím, napište e-mail)