S Petrem Casanovou v Lucerně (VYPRODÁNO)

Chcete se potkat s Petrem Casanovou osobně?

Chcete mít vlastnoruční věnování ve své knize, společnou fotografii, popovídat si s Petrem o Vašem problému?

Rádi čtete Petrovy myšlenky, posloucháte jeho podcasty a živá vysílání?

Pak si v neděli 28. června v Praze užijete výjimečný večer, který s ohledem na vládní opatření a velmi limitovanou kapacitu bude dostupný pouze pro zlomek z fanoušků. Omlouváme se.

Petr Casanova, zakladatel FirstClass.cz, největší platformy osobního rozvoje na českém internetu, autor šesti bestsellerů s mezinárodním statusem Amazon Best-Selling Author, jehož už první kniha 250 zákonů lásky (250 Laws of Love) se stala bestsellerem v USA, Velké Británii, Itálii a Španělsku, a jehož novinková kniha Čtyři prány štěstí překonala hranici bestselleru už v prvním měsíci prodeje, se těší na unikátní nejméně šestihodinový večer v pražské Lucerně.

Na facebookové stránce, která má více než tři sta tisíc fanoušků a milion čtenářů a posluchačů každý měsíc, nemá Petr pochopitelně časové a kapacitní možnosti odpovídat úplně všem. Tento vzácný večer si však vyhradil pro živé setkání a povídání s těmi, kteří ho chtějí osobně poznat. Vezměte přátele, kteří procházejí těžším obdobím a potřebují obnovit úsměv ve tváři, energii, víru, naději, motivaci, získat odpovědi na svoje otázky. Právě pro Vás si Petr dělá čas.

Na co se můžete těšit

  • Od 15.00 možnost prvního osobního setkání s Petrem v předsálí Kina Lucerna. Petr bude připraven na společné povídání, fotografování, vepisování autogramů a věnování do knih, které si půjde zakoupit i přímo na místě (Petr rád pomůže s vysvětlením, která z jeho knih se hodí pro kterou konkrétní situaci).
  • Od 16.30 Petrovo vyprávění na téma návratu do života, zvedání ze dna, obnovy sebevědomí s možností dotazovat se živě nebo anonymně
  • V 18.00 vložená přestávka na občerstvení, během níž bude možnost druhého osobního setkání s Petrem. Následně Petrův program pokračuje.
  • Od 20.30 po skončení programu možnost třetího osobního setkání s Petrem, který na místě zůstává, dokud bude přítomen poslední zájemce.

Počet vstupenek byl limitovaný. Došlo k trojímu navýšení kapacity. Na místě již není možné vstupenku zakoupit a bez platné vstupenky není dovolen vstup.

Pro další informace nám pište e-mail (proklikněte).

Nákup vstupenek

Omlouváme se. Je beznadějně vyprodáno.