Narozeniny s Petrem Casanovou v Brně

V neděli třicátého srpna má Petr Casanova narozeniny. Měl by je trávit s rodinou. A bude. Jeho rodinou jsou přece i čtenáři jeho knih, magazínů a každodenních článků na FirstClass.cz, posluchači jeho podcastů a živých vysílání, zkrátka fanoušci, kterých je jen na Facebooku více než 300 000.

Druhé letošní velké setkání s Petrem (po vyprodané pražské Lucerně) hostí Brno. Chcete prožít s Petrem čas právě v toto slavnostní odpoledne a večer? Chcete se potkat osobně? Chcete mít Petrovo vlastnoruční věnování ve své knize, společnou fotografii, popovídat si s Petrem o svém problému? Chcete si živě poslechnout jeho vyprávění? Užijte si jeden výjimečný den.

 Termín a místo konání:

Neděle 30. srpna 2020, Brno – Kino Scala

Petr Casanova je zakladatelem FirstClass.cz, největší platformy osobního rozvoje na českém internetu, autorem šesti bestsellerů, držitelem mezinárodního statusu Amazon Best-Selling Author, jehož už první kniha 250 zákonů lásky (250 Laws of Love) se v anglickém překladu stala bestsellerem v USA, Velké Británii, Itálii a Španělsku.

Vezměte přátele, kteří procházejí těžším obdobím a potřebují obnovit úsměv ve tváři, energii, víru, naději, motivaci, získat odpovědi na svoje otázky. Právě pro Vás si Petr dělá čas.

Na co se můžete těšit

  • Od 15.00 možnost prvního osobního setkání s Petrem v předsálí kina Scala. Petr bude připraven na společné povídání, fotografování, vepisování autogramů a věnování do knih, které si půjde zakoupit i přímo na místě (Petr rád pomůže s vysvětlením, která z jeho knih se hodí pro kterou konkrétní situaci).
  • Od 16.00 začátek přednášky s možností dotazovat se živě nebo anonymně
  • V 18.00 vložená přestávka na občerstvení, během níž bude možnost druhého osobního setkání s Petrem. Následně Petrův program pokračuje.
  • Od 20.00 po skončení programu možnost třetího osobního setkání s Petrem, který na místě zůstává, dokud bude přítomen poslední zájemce.

Pro další informace nám pište e-mail (proklikněte).

Nákup vstupenek