Setkání s Petrem Casanovou – poslední 4 volné termíny

Unikátní možnost potkat se s autorem pěti bestsellerů o vztazích a zakladatelem FirstClass.cz, největší komunity osobního rozvoje na českém internetu. Čtyři neděle, čtyři podvečery, čtyři města v České republice. A po čtyřhodinovém společném povídání příležitost posedět s Petrem jen mezi čtyřma očima. To je Setkání s Petrem Casanovou, nyní na téma:

Jak nepřestat věřit v lásku, i když zatím nevychází

Myslíte, že nemáte žádnou hodnotu, jen proto, že ji někdo nevidí? Dáváte a nedostáváte? Nedokážete odejít ze vztahu, který Vám ubližuje? Bojíte se samoty nebo představy, že někdo bude šťastný bez Vás? Neumíte odpustit sobě, natož druhému? Nedaří se Vám zbavit bolestivé minulosti ve své hlavě? Dáváte stále nové šance člověku, který se nemění? Je pro Vás jedinou volbou někdo, pro koho jste jen jednou z více možností? Jak to změnit? Jak neztrácet energii, život, sama sebe? Najděte odpovědi s Petrem Casanovou. Nepropásněte šanci, která může pomoci Vám i Vašim nejbližším, na nichž Vám záleží.

Dva typy vstupenek

V ceně základní vstupenky: Petr Vás v předsálí osobně přivítá, podepíše Vám a věnováním opatří jakoukoli jeho knihu nebo magazín, rád vyhoví žádostem o společnou fotografii. Přibližně čtyřhodinový program bude mít jednu přestávku, během níž bude Petr opět k dispozici. Během programu bude zodpovídat jednotlivé dotazy z publika.

V ceně prémiové vstupenky: Navíc je zajištěna 15minutová soukromá konzultace “mezi čtyřma/šesti očima” po skončení programu. Petr má kapacitu na 8 x 15 minut, tedy jde o limitovanou příležitost jen pro 8 zájemců z řad jednotlivců/párů. Časový plán konzultací se plní postupně (zásada first to come, first to serve – kdo dříve zakoupí, je dříve na řadě).

Pozor, objednávejte včas (na jaře v předstihu vyprodáno). Kapacitu nelze navyšovat.

Vstup do předsálí je možný 45 minut před začátkem programu.

(V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s objednáním vstupenky nám, prosím, napište e-mail)

Nákup vstupenek