V Česku už můžete elitní vířivku ovládat iPhonem

- Reklama -

Tomu se říká machrovinka! Jedna z nejvyšších řad vířivých van na trhu, Artesian Spas, začíná nabízet tzv. Wireless Music Experience pomocí rozhraní Bluetooth. Původně to mělo umožnit bezdrátové připojení s kvalitnějším přenosem hudby. Nemusíte připichovat žádný kabel, a přesto z výsuvných reproduktorů kolem vás hraje hudba z iPhonu a iPodu. Jenže když už dnes je iPhone plný nejrůznějších aplikací, řekla si značka: Proč něco nepřidat? A tak z mobilu máte prostřednictvím Bluetooth plnou kontrolu nad funkcemi. Jak vidíte shora na displeji, máte přehled, které trysky běží, nastavujete osvětlení pod hladinou, znáte přesnou teplotu vody i čas, který zbývá do výměny filtru. Zkrátka monitorujete údržbu a čistotu.

Mluvíme o machrovince proto, že si moc neumíme představit, proč byste měli vsedě ve vířivce ovládat funkce mobilem, když riskujete, že si telefon utopíte, tím spíše, když dálkový ovladač ke všem funkcím vám může plavat po hladině. Pravdou je, že například nastavit osvětlení bazénu je praktické v noci, když na vás přijde chuť a nechcete osvětlovat zahradu, aby vás každý soused viděl nahého, jak běžíte do vody. Zkrátka si jen na dálku diskrétně kliknete intimní přítmí, abyste viděli na cestu a nepřerazili se. Mít info o filtru není také k zahození, tak jako ujištění o teplotě vody (cestou domů) nebo vypnutých tryskách (při odjezdu).

Artesian Spa je jinak unikátní koncept vířivky, která nabízí v rámci jedné vany kompletní masážní péči. Jeden uživatel může „obíhat“ stanoviště v této vířivce, jednou si užívá masáže šíje, podruhé lýtek, podruhé se uvelebí na lehátku. Vířivka nenabízí dvě stejné masáže, což je na oko nepříjemné pro pár, který nemůže shodně ležet vedle sebe na lehátku, nicméně se efektivněji (a nutno říct, že i rozumněji) využívá prostor, když se páru totéž dělat prostě nechce. Tak jako na fotce – pán sedí před krční tryskou, dáma se koncentruje na kříž. Pak se mohou prostřídat. Spáčko v nejvyšší úrovni Platinum začíná pod půl milionem korun, ale je vychytané a stojí za to ho omrknout v BETA Wellness v Kodaňské ulici v Praze.