Časopis FC jako první navštívil nový dům nejbohatšího Evropana

EXKLUZIVNĚ! Pouze v tištěném časopisu FC, a nikde jinde, uvidíte nový dům Bernarda Arnaulta, většinového vlastníka koncernu Louis Vuitton Moet Hennessy. Unikátní osmistránková reportáž českého magazínu o zcela ojedinělém proskleném dvoupodlažním sídle, zapuštěném v terénu, vyjde 11. května a tento výtisk si rozhodně nenechte ujít. FC má na informaci světovou exkluzivitu!

Protože do 11. května nemáme oprávnění uveřejnit fotografie a dle dohody ani blíže nakládat s informacemi, pouze rámcově: Dům neleží v Evropě, nachází se na pobřeží oceánu a má úžasnou architekturu. Společnost, která nemovitost nabídla, slevila v konečné fázi o 160 milionů Kč – z toho můžete jen tak mimoděk vyvodit, jaká asi bude finální hodnota fantastického domu. Máte-li rádi světlé interiéry, obrovské prosklené stěny, kde není prakticky ani kousek zdiva, vás uvedou do stavu euforie. Kvůli něčemu takovému se vyplatí pracovat. Arnault, nejbohatší Francouz a nyní i nejbohatší Evropan, začal jako stavař, pomáhal v jedné rodinné stavební firmě, až se řízením osudu dostal k módě. I o tom si však přečtete v příštím vydání tištěného časopisu FC. Aktuálně čekáme na exkluzivní vyjádření samotného Bernarda Arnaulta, pátého nejbohatšího muže světa, respektive jeho tiskového oddělení. Máme slíbené odpovědi na všechny naše všetečné otázky.

Obchodně nejúspěšnější vydání FC 3/2012 bude z velké části věnováno investicím do zajímavých nemovitostí. Časopis, který sleduje chování i českých multimilionářů a miliardářů, rovněž získal velmi zajímavou osobnost do jedné z nejoblíbenějších rubrik Know how bohatých. Vysvětlí vám, jak bohatí nakládají z penězi a v čem je ono tajemství, že je dokážou rozmnožovat. Třeba jako Arnault.

Pokud chcete mít jistotu, že květnový časopis FC seženete, objednejte si pohodlně jeho zaslání na vaši adresu prostřednictvím tohoto webu (lišta nahoře). Zaplatíte stejnou cenu jako na stánku a poštovné uhradíme za vás. Pozor, číslo vychází v limitovaném nákladu 11 111 výtisků. S ohledem na vysokou návštěvnost našeho webu (pro ilustraci: dnes do 18. hodiny navštívilo FirstClass.cz již 14 000 čtenářů a toto číslo neustále narůstá), doporučujeme si časopis rezervovat co nejdříve.

Časopis FC je druhým titulem vydavatelství First Class Publishing, které vydává pro UHNWI klientelu, 5000 náročných předplatitelů, také prémiový magazín First Class Traveller. Ten není volně v prodeji. Česko-anglicky psaný časopis je k dispozici také klientům privátních a business jetů, létajících z Prahy po celém světě. Jde o jediný magazín tohoto typu, který smí být na palubách největší světové společnosti zaměřené na poskytování privátních a business letů, NetJets, resp. NetJets Europe, vlastněné třetím nejbohatším člověkem Warrenem Buffettem.

 

- Reklama -