Vážení zájemci o vložení dotazu,

nacházíte se na prahu diskrétní zóny. Důvod, proč vznikla, je popsán ZDE.

Níže můžete vložit osobní dotaz. Příjemcem bude Petr Casanova. Nelze zaručit, že na každý odpoví. Denně obdrží stovky až tisíce otázek, a to nejen z Česka a Slovenska. Jako Amazon Best-Selling Author, jehož tvorba se stala mezinárodním bestsellerem za mořem i v kontinentální Evropě, má žadatele o odpověď z celého světa.

Petr se všem, kteří v něj vkládají důvěru, přesto snaží pomoci. Konkrétním dotazům uzpůsobuje témata svých knih, magazínů, podcastů a článků. Přesvědčte se, zda již na Váš dotaz neodpověděl jinou formou. Dotazy, které se tematicky opakují, tedy je zažívá větší množství tazatelů, Petr probírá anonymně v živých vysíláních v uzavřené skupině Klub Motivace. Všechna vysílání se ukládají pro zpětné přehrání ze záznamu.

Jste-li přesvědčeni, že Petr Casanova ještě podobný problém nezodpověděl, prosím, vstupte. Brána je chráněna registrací, nelze vložit (zavirovaný) soubor, dokument, link. Jestliže se Petr rozhodne na Váš dotaz odpovědět, budete zpětně uvědoměni.

Děkujeme za respektování Petrova času. Před vložením dotazu je nutné se přihlásit. Jste-li již členem, používejte stejné přihlašovací údaje jako do zóny FC PREMIUM.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům FC Premium

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství FC Premium?
Přihlaste se zde