Věci, kterým se bohatí už vyhýbají

Před několika měsíci jsme se prostřednictvím tiskových oddělení zeptali několika miliardářů, co ve srovnání s minulostí už nedělají. Dostali jsme odpovědi, které stojí za samostatný článek do našeho časopisu FC. Dovolte, prosím, ochutnávku.

Jeden z nich nám totiž napsal:

„Odložil jsem balvan, který se jmenuje Starat se o cizí věci.

Přestal jsem řešit, co dělají jiní. Kde jsou a co mají. Nemůžete totiž být jako kdokoli jiný. A nikdo nemůže být jako Vy. Uvažovat jako Vy. Proto jděte vlastní cestou. 

Kdykoli znejistíte, posloucháte svět více než sebe. Přestaňte se srovnávat, tím se rozptylujete. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a starejte se o své věci, svůj byznys. Nebojte se, že budete na cestě sami – jsme na ní všichni. Naopak, užijte si to. 

Vyhněte se zášti, dramatizování skutečnosti a odrazování. Budete-li poslouchat jiné, přestanete být originál, budete kopie. Ani ne svá, ale cizí kopie. Budete-li dělat vše blízké svému srdci, budete mít smysluplný život. Najdete vnitřní klid a štěstí.“ 

Něco na tom je, viďte? Jste už tak znalí čtenáři FirstClass.cz a rozumíte myšlení bohatých natolik, že uhodnete, kdo to mohl poslat? Přehled činností, které chudé brzdí a bohatí se jim vyhýbají, si budete moci přečíst v příštím FC už koncem září.

-cas-