Zaleťte si na víkend za top kuchyní

- Reklama -

Přemýšlíte, co s víkendem? Překvapte partnera. Spojte odpočinek se sportovní aktivitou a michelinskou kuchyní v různých podáních. Pátek Přílet do Nice. Doporučujeme privátní jet. Přímou linkou z Prahy sem létají pouze Smart Wings, které neposkytují Business Class. Jelikož jde o low-costový spoj, ve vysoké sezoně hrozí zpoždění. Nicméně letový řád Smart Wings je ideální: v pátek ráno z Prahy, v neděle večer zpět.

Pátek

Oběd nebo večeře v Le Clos de St-Pierre. Po příjemných nákupech v Nice vás taxi za 20 minut doveze do typické francouzské vsi Le Rouret. Na náměstí je restaurace s michelinskou hvězdou již od roku 2003. V provensálském interiéru se podávají pokrmy inspirované středomořskou kuchyní.

  • 3 speciality: Risotto piémontais à la truffe blanche d’Alba. Carré d’agneau des Alpilles rôti au four, légumes de saison, pommes boulangères, jus corsé au thym. Tarte aux figues de pays à la frangipane, glace au yaourt.
  • Vyhlášené víno: Cotes de Provence, Bellet.
  • Nejezděte: zavřeno je každé úterý a středu, navíc v termínech 21. února až 8. března a 5. až 29. prosince

www.le-clos-saint-pierre.com

www.hotel-du-clos.com

Noc v Hotelu du Clos. Pouhé tři minuty odtud, téměř za rohem, je renovovaný statek ze 17. století, v jehož zahradě o rozloze 5000 m2 tentýž majitel pěstuje olivovníky, ovocné stromy a bylinky pro kuchyni v Le Clos de Saint Pierre. Vskutku romantická noc v jednom z 11 pokojů stylového francouzského venkova!

Sobota

Golf v Royal Mougins

25 minut jízdy autem od Le Rouret se nachází městečko Mougins a v kopcích nad ním golfové hřiště s hotelem a spa. Až do 26. června a poté v období od 5. září do 31. října můžete využít balíček 3 golfových fee a 4 nocí v Superior Suite hotelu za 700 EUR na osobu s tím, že golfové fee je možné vyměnit za spa terapie.

www.royalmougins.fr

Večeře a noc v hotelu Le Mas Candille.

Hotel, který je solidní “čtyřapůlhvězdou”, se nachází přímo v Mougins. Málokterý Čech zná restauraci Le Candille, ačkoli je ověnčena třemi michelinskými hvězdami. Na panoramatické terase s krásnými výhledy vyniká vyhlášený servis Relais & Chateau. Kuchyně se mění sezonně.

  • 3 speciality: Tatin de foie gras à notre façon. Poissons de pêche locale. Gourmandise Candille.
  • Vyhlášené víno: Vin de pays des Alpes Maritimes, Vin de l‘Île de Lérins.

www.lemascandille.com

Neděle

Odlet z Nice. V Praze přistáváte už za hodinu a 40 minut. Gurmánsko-golfový trojúhelník ve vás zanechá vzpomínku. Potřebujete zajistit privátní jet nebo pomoci s rezervací hotelu? Volejte First Class Concierge, tel.: +420 728 555 666

 

 

- Reklama -