Nová řada hodinek Piaget Polo vyjíždí se třemi modely

- Reklama -

Hodinářská manufaktura Piaget přichází hned se třemi modely nové kolekce Piaget Polo. Zcela nahoře je Piaget Polo FortyFive, usazený v růžovém zlatě a titanu. Linky z růžového zlata rovněž zdobí náramek a lunetu. Samonatahovací mechanický strojek 855P řídí věčný kalendář, který bude fungovat až do roku 2100. Ultratenké pouzdro o výšce 5,6 mm má průměr 45 mm a čas se měří na 45minutovou periodu jako při polo zápase. Hodinky mají vodotěsnost do 100 metrů a obsahují růžové zlato i na adaptivní překlapávací sponě v režimu léto/zima.

Další je 32mm chronograf Piaget Polo v 18karátovém růžovém a bílém zlatě. Pouzdro je zdobeno rovněž  36 diamanty v briliantovém brusu o váze 0,5 ct. Číselník je vytvořen z rubínu,  ručky, indexy a čísla jsou z 18karátového růžového zlata. Uvnitř pracuje vlastní quartzový strojek Piaget 690P.

Třetím modelem je dámský model Piaget Polo FortyFive Lady. Hodinky o průměru 38 mm mají v 18karátovém zlatě usazeno 50 diamantů v briliantovém brusu o váze 0,7 ct. Inspirovány hodinkami Piaget Polo FortyFive, poprvé představenými v roce 1999, je číselník na konci indexů zdoben 8 diamanty v briliantovém brusu o váze 0,5 ct. Chronograf pohání quartzový strojek 15P.

Hodinky Piaget nabízí například Klenotnictví Dušák v Praze 1 Na Příkopě.