Aston Martin míří do vaší kanceláře

Na celém světě neexistuje působivější automobilový design. Vozy této tradiční britské značky vás chytí za srdce a již nepustí, přestože kvalita a spolehlivost je věc trochu jiná. Majitelé však svému Aston Martinu odpustí vždy a vše. Zároveň svůj čtyřkolový klenot hodlají doplnit co největším počtem propriet, které jsou automobilce zaslíbené. Chtějí telefon, boty, oblečení… a nyní budou chtít i nový kancelářský nábytek společnosti Formitalia Luxury Group spa, která modely jako DBS, Vantage nebo Rapide obšlehla do posledního detailu. Při usednutí do jemnou kůží polstrovaných křesel tak budete mít pocit, jako byste právě zapadli do sedadel skutečného vozu. Stolky vám budou připomínat palubní desku. A zásuvky si snadno spletete s výdechy klimatizace. Jen ten volant tu chybí…


Společnost Formitalia Luxury Group spa spolupracuje s Aston Martinem již delší dobu, kromě nové kancelářské kolekce si tak můžete pořídit rovněž nábytek do svého obývacího pokoje či společenského salónku. Než však začnete přestavovat svůj dům, zaměřte se nejprve na pracovní prostředí, které lze změnit snadno. Obě firmy totiž při navrhování vzhledu dbaly na minimalismus, který však mocně zasáhne každého příchozího. Vaši kancelář tak klidně může zdobit jen pracovní stůl PKU04 se židlí PKU49 a komoda se zásuvkami PKU29. Nač se ovšem omezovat, když pořídit si můžete ještě prosklený stolek PKU08, pár dalších židlí v odlišné barvě a snadno tak pořádat stylové konference.


Všechny čtyři produkty nové kolekce jsou vyrobeny převážně z hliníku, který doplňuje karbon a béžová nebo černá kůže. Výjimku kupodivu netvoří ani komoda se zásuvkami, ačkoliv někdo by zde možná čekal tradičnější dřevo. Formitalia Luxury Group spa i Aston Martin však hledí spíše do budoucnosti. Nábytek je proto vybaven zásuvkami, které se otevírají a zavírají pouhým dotykem vašeho prstu. Vyzdobíte jím svou kancelář? Nebo vám postačí čtyřkolový Aston Martin v garáži?