Bestsellery Petra Casanovy

3 knihy, každá pro jinou fázi osobního života.

250 zákonů lásky

„Vztah je jako dvojkolo. Není možné, aby jeden šlapal a druhý brzdil.“

První bestseller o budování vztahu. Máte partnera a chcete společně rozvíjet dlouhodobý vztah? Jak si vzájemně rozumět, když každý člověk je jiný, má vlastní minulost, skryté bolesti i potřebu komunikovat? Jak nepřijít o to, co je pro nás důležité?

Vydáno 2015. Pětinásobný bestseller. 280 stran.

Dvanáct srdcí

„Vztah je jako řetěz. Jen tak silný jako jeho nejslabší článek.“

Druhý bestseller o porozumění rozchodům. Dávali jste druhému maximum, a jemu to přesto nestačilo? Přemítáte, kde jste udělali chybu; proč nejste dost dobří, přestáváte důvěřovat lásce a vztahům obecně? Bolí Vás zrada, lež, faleš; nechápete jednání druhého?

Zavedlo Vás srdce do situace, ve které se neumí dohodnout s rozumem? Jak porozumět druhým i sobě samým?

Vydáno 2016. Čtyřnásobný bestseller. 244 stran.

100 nejkratších cest k Tobě aneb Příběh duše

„Oči můžeš zavřít před tím, co nechceš vidět, ale srdce nikdy nezavřeš před tím, co nechceš cítit.“

Třetí bestseller pro fáze vyrovnání se s osaměním, pročištění a navazování nových vztahů. Proč se to vlastně muselo stát? Proč jsme s někým ztratili čas? Nebo to naopak ztracený čas vůbec nebyl?

Unikátní kniha, která vysvětluje tři základní zákony a dva základní principy, na kterých stojí náš vesmír, naše příroda i každý z nás. Proč se věci dějí ne tak, jak chceme, ale jak potřebujeme? K čemu je vlastně samota, a k čemu vztah? Kdy máme do nového vztahu vstupovat a jak neopakovat staré chyby?

Vydáno 2017. Pětinásobný bestseller. 304 stran.

Kdo je Petr Casanova (*1974)

Foto: Robert Tichý

Zakladatel portálu FirstClass.cz (*2011) se narodil 30. srpna 1974 v Praze. Je ženatý, 2 synové. O svém soukromí, díle a specifickém pohledu na život poskytl mnoho otevřených rozhovorů. Například:

Přejete si do knihy osobní vzkaz/věnování Petra Casanovy?

Uveďte, prosím, křestní jméno osoby do e-mailu zaslaného Tereze.

Termíny autogramiád a autorských čtení, na kterých je možné osobní setkání s Petrem Casanovou a případové konzultace, průběžně oznamujeme.