3. KNIHA: 100 nejkratších cest k Tobě

„Jestliže pro Tebe moje nepřítomnost není důležitá, pak pro Tebe moje přítomnost nebude mít význam.“ Petr Casanova, 100 nejkratších cest k Tobě aneb Příběh duše

Petr Casanova

Věřím ve spřízněné duše. I v dlouhodobé vztahy. Když se mě lidé ptají proč, odpovídám: Protože jsem se narodil v době, kdy se rozbité věci nevyhazovaly, ale opravovaly.

Vadí mi, když člověku na ulici upadne mobilní telefon, a on jediné, co řeší, je následek – prasknutý displej. „MUSÍM HO VYMĚNIT,“ říká o displeji, stejně jako o partnerovi. Místo, aby řešil příčinu – proč mu vůbec mobil upadl, tudíž proč displej praskl. Kdyby lidé více než o následcích přemýšleli o příčinách problémů, s jejich vyřešením by odstranili i následky.

Je to speciální kniha. Více než 300 stran a studijní čtení. Unesu Vás daleko od planety Země a hluboko do Vašeho nitra. Ukážu Vám dávnou minulost, abych umožnil pochopit přítomnost i budoucnost. Vysvětlím, jak najít spřízněnou duši, a jak o ni nepřijít, protože… ale o tom jsou vlastně už 3 vesmírné zákonů a 2 principy, na kterých stojí jak vesmír, tak příroda na naší planetě a samozřejmě i lidský život – součást přírody, součást vesmíru.

Po 250 zákonech lásky (čtyřnásobný bestseller, 2015) a Dvanácti srdcích (trojnásobný bestseller, 2016) to je něco neobvyklého. První kniha, která se nečte očima. Protože zrakem vidíme jen jeden svět, hmotný, ale všechno, co je skutečně důležité – naše naděje, odvaha, víra, energie a nakonec i láska – vidět nejde. A přesto to zjevně existuje a ovlivňuje naše vnitřní štěstí a životy.

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí, nejen na hmotu, bude se Vám kniha číst snadno. Protože už umíte číst bez pomoci očí. O to rychleji, pokojněji a usměvavěji naleznete 100 nejkratších cest nejen ke spřízněné duši, svému protějšku, ale i k té vlastní.

„Žádný člověk není dokonalý. Záměrně. Jen tak hledá něco, co jej doplní. Spřízněné duše znamenají dokonalé spojení. Ne proto, že by dokonalým byl On, nebo Ona, ale proto, že jsou dokonalí SPOLU.“ – z knihy, kterou poprvé spojím s autorským čtením a povídáním s Vámi.

Již tiskneme

Rezervaci knihy učiníte níže vyplněním objednávkového formuláře. Vydána bude začátkem června 2017. O přesném termínu doručení Vaší zásilky Vás budeme včas informovat.

Objednávka speciálu "100 nejkratších cest k Tobě"

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

ks    (za cenu 399 Kč/ks vč. 10% DPH)

Cena poštovného je 49 Kč (vč. 21% DPH)

Platební metoda
Online platební kartou Bankovním převodem


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí se zpracováním objednávky a informování o dalších produktech nakladatelství a jeho akcích.