Kterou knihu potřebuji?

Vážení čtenáři, vítejte v přehledu mých knih.

Vybírat můžete ze šesti. Všechny jsou bestsellery, ale každá je určena pro jinou etapu života. Pokusím se Vám poradit, která by mohla být pro Váš účel nejvhodnější. (Nebude-li to jasné ani z následujících řádek, napište, prosím, přímo mě Vaši konkrétní situaci.)

3 důležité informace:

 1. Mé knihy nelze sehnat v žádném knihkupectví. Kteroukoli z nich objednáte pouze zde.
 2. Mým potěšením bude vepsat Vám nebo osobě Vámi obdarované do příslušné knihy vlastnoruční věnování. Potřebuji ale znát křestní jméno budoucího majitele knihy, případně příležitost (výročí, narozeniny, Vánoce). Obojí vepište ve 3. kroku objednávky do Poznámky pro prodejce.
 3. Objednané knihy si můžete nechat zaslat na adresu nebo převzít osobně (sídlíme jen kousek od sochy Václavova koně na Václavském náměstí: Praha 1, Washingtonova 5, 4. patro)

250 zákonů lásky

(Chci mít dlouhodobý zdravý vztah)

 • Základní kniha lásky a sebelásky. 304 stran o tom, jak budovat dlouhodobý vztah přes bouře a požáry, které odlišnost dvou lidí přináší.
 • Klíčové body: Kompatibilita ve vztahu, prahy bolesti, osobní hranice. Schopnost odejít ze vztahu, který pro nás není určen. Schopnost nevzdávat vztah a hledat cestu tam, kde oba mají vůli spolu pokračovat. Schopnost vnitřní přípravy na vztah tam, kde čtenář na životního partnera stále teprve čeká.
 • Mezinárodní bestseller. Anglický překlad 250 Laws of Love se stal bestsellerem ve Spojených státech, Velké Británii, Itálii a Španělsku. Petr Casanova obdržel celosvětový status Amazon Best-Selling Author v kategoriích love, family a relationships.

Verze v českém jazyce k zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

Dvanáct srdcí

(Chci se vyrovnat s odpojením partnera)

 • Kniha vztahového vyzrávání. 244 stran pro všechny, kteří do vztahu dávají maximum a dostávají minimum. Neopětovaná láska, nevěra, ponižování a další příběhy velkých srdcí, naplněných velkou bolestí.
 • Unikátní koncept, vysvětlující vztahová selhávání a ponaučování z pohledu nezralého mladého člověka. Alegorický děj, plný metafor, se odvíjí na tropickém ostrově, kde Chlapec potkává další chybující bytosti.
 • Anglický překlad Twelve Hearts se stal v zahraničí námětem divadelní hry.

Verze v českém jazyce k zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

100 nejkratších cest k Tobě

(Chci se pročistit po rozchodu)

 • Kniha pozitivního uzavření minulosti. 304 stran o nalezení dvojí cesty vpřed. Jednak nejkratší cesty k sobě po prožitém emočním zranění (návrat k sebelásce, sebehodnotě a sebevědomí), jednak nejkratší cesty k novému, lepšímu vztahu. Velká kniha sebepročištění.
 • Ezoterický pohled na smysl života a zkoušky, kterými musíme procházet. Přijetí základních zákonů: Všechno má svůj správný čas. Všechno dobře dopadne. Život nám v každém okamžiku dává ne to, co chceme, ale co momentálně potřebujeme, abychom přes negativní zkušenosti mohli poté o to víc ocenit okamžiky pozitivní. Kniha víry a uklidnění.

K zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

Protože

(Chci vysvětlit nevysvětlitelná Proč)

 • Kniha do dlouhodobé osamělosti, tedy stavu, kdy možná jsme ve vztahu, ale cítíme se přesto sami. 300 stran odpovědí na nejtěžší vztahová PROČ, jejichž částečný přehled nabízí obálka knihy.
 • Klíčové části: Proč zůstávám ve špatném vztahu. Proč se neumím pustit minulosti. Proč se bojím samoty. Proč se trápím pro ty, kteří se netrápí pro mě. Psychologie vztahů, zamilovanosti a závislosti.
 • Velmi tvrdá racionální fakta, dodaná do situací, kde ovládají čtenáře nejbolestnější emoce.

K zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

Cítit rozumem, myslet srdcem

(Chci pochopit život, osud, karmu – co mě má tahle situace naučit)

 • Kniha karmy ve vztazích. 304 stran o tom, proč zažíváme konkrétní situace a vztahy. Pravidla osudu, který nám rád opakuje jednu látku, dokud se z ní neponaučíme. Velká kniha vesmírného systému příčin a následků + pochopení, že žádný vztah se neděje náhodou a každý nám má něco přinést.
 • Skutečné příběhy postav pojmenovaných od A do Z s konkrétní metodikou řešení karmických situací, které posouvají člověka i proti jeho vůli.
 • Například: Dvojplameny, Alfy, Lovci a Farmáři, (Klinická) smrt, Handicapy.

K zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

Čtyři prány štěstí

(Chci zase zažívat radost)

 • Kniha vděčnosti a sebeuzdravení. 320 stran o důsledcích doby povrchní a zrychlené, ve které jako bychom nikdy nebyli dost dobří, pořád měli chtít víc, snažit se víc, trpět víc, jinak prý nebudeme šťastni. Velký manuál k pozitivní sebeobraně v této těžké éře lidstva, které dominuje vytváření strachu a úzkosti.
 • Filozofie, postavená na antické moudrosti, pomáhající uzdravit „zraněné vnitřní dítě“, vysvobodit člověka ze závislosti na poměřování, zavděčování se, hledání spíše nedostatků v sobě i druhých a pomíjivých hodnotách.
 • Kniha smíření se životem, využívající princip čtyř živlů – vody, země, ohně a vzduchu.

K zakoupení pouze na shop.firstclass.cz

Další informace

© First Class Publishing