SPECIÁL KNIHA: Dvanáct srdcí

Dvanáct srdcíVáží jen tři sta gramů, přesto se bez něj lidské tělo neobejde. Lékaři říkají, že je to jen krevní pumpa – proč nás tedy bolí, když se máme něco naučit, a proč nás naopak hřeje, když se cítíme šťastní?

Srdce. Proč mu rozum tak málo rozumí? Proč se spolu někdy nedohodnou? Komu v jakých okamžicích věřit? Jak se vůbec vyznat v sobě a jak pochopit druhé lidi, kteří rádi slibují… ale který slib opravdu platí?

Po unikátní pravidlové knize 250 zákonů lásky, která již čtyřnásobně překonala oficiální hranici bestselleru, se Petr Casanova inspiroval skutečnými lidskými osudy.

Román Dvanáct srdcí, který sleduje jedenáct různých osob na nejtěžších životních křižovatkách, učí z pohledu vypravěče jinak přemýšlet v kritických situacích, které člověku lámou srdce.

Jak se vrátit do hry, když nás partner vyloučil? Jak se zvednout z ran, které nás srazily na dno, aniž jsme je mohli ovlivnit? Jak se naučit odpouštět, zapomínat, ale i pamatovat tak, aby láska přestala být bolestí a začala být přidanou hodnotou našeho života? Jak jít dál?

To všechno na více než 240 stranách děje.

Objednávku knihy můžete učinit na našem e-shopu zde.

V případě jakýchkoli dotazů pište na hromcikova@firstclass.cz.