Zainvestujete do své lásky 2500 Kč? Dobrým tipem je Valentýn v Hiltonu

- Reklama -

Hotel, ve kterém pravidelně přespávají američtí prezidenti, a je tudíž synonymem bezpečí a diskrétnosti, už poodhalil svoje valentýnské menu. Kde jinde byste chtěli svému protějšku dokázat, že můžete být jen vy dva a špičkový servis kolem vás? Hilton Prague za cenu 2950 Kč na pár nabízí několik věcí v jednom. 14. února, na den svatého Valentýna, je možné v této ceně zažít 5chodové menu v hotelové CzecHouse Grill & Rotisserie, kterou náš magazín považuje za jednu z nejlepších hotelových restaurací v Praze. Následně může večer přejít do ještě intimnějších tónů při afterparty v Cloud 9 sky bar & lounge, prvním střešním baru v Praze na symbolickém 9. podlaží hotelu.

Večeře startuje v 18 hodin. Má jít o menu pro dva za tónů harfy, doplněné o speciální fotostudio s Ferrari. Ve střešním baru od 21 hodin pokračuje Valentýnská party, přehlídka spodního prádla Victoria’s Secret a Valentýnský set, který zahrnuje čokoládovo-jahodové variace, dvě sklenky Moët & Chandon Rosé a exkluzivní tombolu. Pokud hosté přijdou z „ulice“, mohou do střešního baru zamířit i bez valentýnské večeře v CzecHouse, ale musí zaplatit alespoň 590 Kč za čokoládovo-jahodové variace a dvě sklenky Moët & Chandon Rosé. Hosté jsou v tu chvíli zařazeni do zajímavé tomboly. Během svatého Valentýna nabízí hotel sklenku Moët & Chandon Rosé za speciální cenu 260 Kč a lahev Moët & Chandon Rosé za 1 500 Kč.

Jak jsme zjistili, nedaleký sesterský hotel Hilton Prague Old Town připravil na 14. února od 19 hodin čtyřchodové menu, kterému vévodí gratinované ústřice Fine de Claire či hovězí roštěná a na pánvi smažená játra. Cena 1290 Kč na osobu již zahrnuje uvítací přípitek, večeři, vodu a kávu nebo čaj. Samozřejmostí v restauraci Zinc je živá jazzová hudba, která asi bude spíše vyhovovat starším ročníkům.

Rezervace valentýnské večeře v Hilton Prague je na tel.  224 842 700 či mailem na restaurants.prague@hilton.com, večeři v Hilton Prague Old Town lze zamluvit na tel. 221 822 300 nebo mailem na zinc@hilton.com.