Hilton ve spolupráci s First Class bavil děti

- Reklama -

Vydavatelství First Class Publishing, a. s. se dnes stalo partnerem společenského brunche v restauraci CzecHouse v hotelu Hilton Prague. Akce byla určena dětem, které si v prostorách oblíbené rotisserie mohly užít kouzelníka, vlastní módní přehlídku i tombolu, ve které každý lístek vyhrával. Vzhledem k diskrétnosti akce portál FirstClass.cz nezveřejňuje záběry dětí.

Brunche, který probíhal od 11 do 15 hodin, se zúčastnily desítky rodin expatriotů, diplomatů, obchodníků a dalších partnerů z řad vysokého byznysu. Každé dítě už u vchodu obdrželo dárek, zejména stavebnice Lego a DVD s pohádkami. Gurmánský raut byl k dispozici po celou dobu, důsledně rozdělený na část pro děti a dospělé. Nejpovedenější byla krvavá hovězí roštěná, děti vytvořily frontu na speciální velký dort ve stylu Monster High. Malé i velké děti byly součástí velkého kouzelnického představení, kde se učily samy kouzlit. Za odměnu všechny přítomné děti obdržely nafukovací dárky. Zatímco rodiče obědvaly, děti využily přítomnosti zúčastněných beauty salonů a zkrášlily se v obličeji a na vlasech. K dispozici bylo také zlatnictví. Z dětí vznikly nádherné kočičky, Spidermanové a podobně – rodiče budou mít s pestrobarevně zbarvenými účesy asi práci. To z dětí, které prošlo celou restaurací po červeném koberci jakožto „přehlídkovém mole“, obdrželo na konci honorář – tašku s hračkami. Dokázaly to nakonec všechny děti, i když některé si pro odměnu utíkaly. Jedna z holčiček předvedla naprosto dokonalou manekýnovskou chůzi.

Poté přišla děti přivítat Dara Rolins. Zpěvačka, která se snaží transparentně podporovat znevýhodněné děti, převzala výtěžek tomboly ve výši 22 000 Kč. Děti si za své lístečky odnesly ceny od stavebnic po designovou koloběžku. Na závěr proběhla dražba unikátních tří exemplářů hraček včetně extrémního auta Monster High. Hovořilo se převážně česky, ale také anglicky – prezentovala se zde anglická školka. Velký úspěch měl hrací koutek s herními konzolemi a X-boxem.

-sfc-