FC Speciál 2020

10 let nejsilnějších myšlenek v best-of vydání

10 kapitol života Petra Casanovy

Čtení a poslech v jednom dárku

TERMíN VYDÁNÍ: listopad 2020

249  vč. DPH

Tyto Vánoce budou jiné, než jaké jsme doposud zažili.

Jiný tak bude i dárek.

Pro vás všechny, kteří v této nesnadné době postrádáte více zdrojů uklidnění, podpory, motivace, přesvědčení, že zase bude dobře.

Přesně před deseti lety se zrodil FirstClass. Projekt, kterým se naplnil můj život. Ten byl protkán nesnázemi, prohrami, pády, fázemi beznaděje, o nichž nikdo neměl ponětí. Ale právě díky té tmě jsem poznal, že cesta ke světlu se nakonec vždy objeví. I Vám.

Ten speciální dárek obsahuje víc než jen 10 let FirstClassu. Víc než jen myšlenky, které sdílelo přes 10 milionů čtenářů. Bude to i 10 největších bolestí, kterým jsem kdy čelil, 10 ponaučení, které jsem získal, 10 pravidel, kterými se od té doby řídím, 10 důvodů, proč žádný problém nesmíme vnímat jako nezvládnutelný. Cesta existuje. Věřte mi.

Petr Casanova: DESET, tak se nazývá tento jiný, osobní Speciál, s nímž pojím jediné přání. Aby, ať se potýkáte s čímkoli, změnil Váš život.

 

Bude to nejenom čtení. Ale i poslech.

Bude to nejenom o mně. Ale i o Vás.

Bude to nejenom o minulosti a přítomnosti. Ale i o budoucnosti.

Procházíme dobou, kdy hodně věcí neovlivníme. Ale to ještě neznamená, že nezbývá mnoho dalších věcí, které ovlivnit můžeme. Pro sebe, pro své blízké, pro své děti.

Výjimečný Speciál, který bude navždy vzpomínkou na dobu, která nás měla oslabit, ale nakonec nás posílí, si můžete objednat právě zde.

Cena Speciálu od 1. listopadu bude 299 Kč.

Cena Speciálu nyní v předprodeji je 249 Kč.

Termín zaslání: listopad 2020. Omezení: max. 5 ks na osobu. Objednáte klikem zlatého tlačítka nahoře.

(Více o autorovi)

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro