FC MAGAZÍN

Ojedinělý tištěný magazín Petra Casanovy, držitele mezinárodního statusu Amazon Best-Selling Author a zakladatele největší platformy osobního rozvoje FirstClass.cz. Je součástí členství FC Premium. Členům je automaticky doručován až do schránky.

Není to časopis, jaký běžně znáte. Spíše kniha. Jednotlivé kapitoly navazují, čisté čtení nenarušují inzeráty a prokládají fotografie. Cirka sto stran každé dva měsíce postihuje jedno vyžádané téma, navrhované způsoby řešení konkrétního problému.

Kromě magazínu je součástí členství FC Premium mimo jiné možnost pokládat autorovi osobní otázky na míru konkrétní situaci. Petr jednou týdně odpovídá v soukromé skupině na Facebooku, všechna uzavřená živá vysílání lze později zhlédnout ze záznamu.

Bez členství FC Premium lze zakoupit jen některá vydání a v omezeném množství ZDE.


Aktuální vydání: FC 06/2020

Téma: ODPUSTIT NEZNAMENÁ ZAPOMENOUT

JAK ODPUSTIT to špatné, co nás trápí. Jak odložit to těžké, co nás tíží. Jak se zbavit břemen, která nás připravují o sílu, naději, víru. Poslední vydání roku, které doplňuje Vánoční Speciál, obsahuje 100 stran emoční hygieny, jež čistí hlavu i srdce.

Techniky Buddhy, dalajlamy, legendárních psychologů 20. století. Dvě dvanáctera pro lepší pochopení, co odpuštění je a co není. Detailní průvodce třemi fázemi odpouštění.

Rozesíláme začátkem prosince 2020.


Aktuální vydání: FC 05/2020

Téma: JAK PŘEPSAT STARÉ VZORCE

Starý vzorec je jako rýha v mysli. Jako drážka v gramofonové desce, ve které běží jehla přenosky. Předurčuje, jak v kritických chvílích myslíš, jednáš, jak se cítíš. Jak si věříš, o čem pochybuješ, čeho se bojíš. S tím vzorcem se nikdo z nás nenarodil, někdo ho do nás opakovaným dlouhodobým působením vyryl. My stejně tak můžeme přepsat ten vzorec.

Jinak se ve vypjatých okamžizích cítit. Konstruktivně jednat. Spokojeněji se cítit. Víc věřit sobě nebo okolí. Jde to. Není to lehké, ale já nepíšu o ničem, co je lehké. Píšu o tom, co v životě stojí za to udělat. S členstvím FC Premium ve Vaší schránce už na konci září.


Minulé vydání: FC 04/2020

Téma: JAK PRACOVAT SE STRESEM

„Lidi neničí stres, ale způsob, kterým s ním zacházejí.“ Hans Selye, lékař, který zavedl pojem „stres“, strana 36

Jsi pod tlakem? Nauč se s ním pracovat. Nauč se ovládat své emoce, nebo ony ovládnou Tebe.

Čtyři pilíře schopnosti práce se sebou. Nauč se asertivitě, vnitřnímu dialogu, práci s přetížením, které přichází zvenčí, ale také zevnitř.

Petr Casanova, kterému se denně svěří 300+ lidí se svými „neřešitelnými“ problémy (více než 100 000 prožitých těžkostí ročně), má osobní zkušenost jak s vnitřním stresem, tak s ventilací a kompenzováním negativní energie v těle. Inspirujte se jeho doporučeními i návrhy specialistů z mnoha oborů (práce, vztahy, sport). Unikátních sto stran, které Vám pomohou obnovit klid.

Chcete magazín? Objednejte FC Premium ZDE.


Minulé vydání: FC 03/2020

Téma: JAK FUNGUJE PŘEDSTAVIVOST

„Nejlepší způsob využití představivosti je tvořivost. Nejhorší způsob využití představivosti je úzkost.“ Deepak Chopra, strana 16

Pronásledují Vás oslabující představy – žárlivost, úzkost, černé vize toho, co všechno špatného by se Vám mohlo přihodit? Anebo naopak – rádi byste využili svou představivost k posilujícím vizím – zlepšení svého života, kariéry, spokojenějšího vztahu?

Vyrovnáni s minulostí a se spraveným sebevědomím je čas začít tvořit lepší přítomnost. Využít nástroje, které nám dal život – vizualizaci, intuici, snění, ale také příznivá znamení a symboly kolem nás. Myslíte, že to bude ezoterické vydání? Ale vůbec ne. Vítejte ve své božské mysli!

Chcete magazín? Objednejte FC Premium ZDE.


Minulé vydání: FC 02/2020

Téma: JAK ZVEDAT SEBEVĚDOMÍ

„Když jsem se dětí ve třídě ptal, z čeho mají největší strach, udivily mě: Neúspěchu. Chápete? Ony se nebojí války nebo rakoviny. Bojí se selhání. Jak pak mohou ve svém životě dosáhnout úspěchu, když se bojí selhání a selhání je součástí školy života?“ Marian Jelínek, strana 66

Nevěříte si? Pochybujete o sobě? Zápasíte se sebepřijetím, sebehodnotou a sebeposouváním? Nebo je to problém někoho z Vašich blízkých, Vašeho dítěte? Nadešel čas to změnit.

Všechno o zdánlivých maličkostech, které kradou člověku sebevědomí, a účinných postupech, jak se bránit. O lidech, kteří ponižují, oslabují, opouštějí. O přepínačích v myšlení, schopnosti vzepřít se manipulaci, přepsat rodičovské vzorce chování, zvyšovat sebejistotu a sebedůvěru.

Vydání volně navazující na problematiku uzavření minulosti. Předpoklad pozitivní budoucnosti.


Minulé vydání: FC 01/2020

Téma: JAK POSTAVIT MOST PŘES MINULOST

„Tabuizované téma. Přitom jsem si konečně přestala připadat hloupě. Zjistila jsem, že dětstvím doba učení nekončí. Že škola pokračuje. Že sice jsme už velcí, ale některé věci se musíme učit znovu, jako kdybychom měli znovu číst a psát. Třeba říkat NE.“ Vlastina Svátková Kounická

Drsné odmítnutí? Neodpustitelná vlastní chyba? Těžké dětství, přes něž se neumíme přenést a které kontaminuje i naši dospělost, naše vztahy v přítomnosti? Jak ze začarovaného kruhu?

Vyhoření v práci i osobním životě. Citová závislost na toxickém člověku. Rána z nevěry a druhá šance ve vztahu, který už má narušenou důvěru. Pokaždé se ptáme: Jak to máme překonat?

Úžasné psychologické metody sebeposouvání, odpuštění, sebezlepšování. Uzdravení vnitřního zraněného dítěte, práce s výčitkami okolí i vlastního ega. Výchozí vydání lepší budoucnosti.


Technické informace

  • Nové vydání magazínu FC rozesíláme vždy na začátku února, dubna, června, srpna, října a prosince.
  • Máte dotaz ke konkrétnímu vydání? Napište nám na [email protected]

© 2020, First Class Publishing