Čtyři prány štěstí

Nová kniha Petra Casanovy

Termín vydání: 1. 6. 2020

399  vč. DPH

Není skladem

Čtyři prány štěstí

Umění každodenní radosti v době zrychlené

Po pěti bestsellerech o partnerských vztazích přichází Petr Casanova s neobvyklou knihou, zaměřenou na vztah nejdůležitější. Na vztah, na který v poslední době mnozí lidé zapomněli. Na vztah k sobě samému.

Unikátní kniha o sebepřijetí, sebeúctě, sebehodnotě i sebemotivaci vychází v těžké době, kdy svět prochází globální transformací. Doba zrychlená vyústila v nucené pozastavení velké části populace. Lidé na všech kontinentech dostali jednotnou příležitost a čas uvědomit si podstatu života.

Nikdy předtím nebylo na světě tolik diagnostikovaných depresí, vyhoření a zoufalství. Navzdory všemu zdánlivému blahobytu a technologickému pokroku člověk ztratil přirozený kontakt se sebou i s druhými. Odpojil se od životního zdroje, hlavní přírodní energie procházející vesmírem a pohánějící všechno živé, přesněji všechno živé, co této práně správně nastaví své pomyslné plachty. Prána je jako vítr. Kdo se staví proti ní, může být smeten. Naopak kdo jí nabídne náruč, je odměněn vitalitou, radostí, štěstím, skutečným Životem.

Pětačtyřicetiletý Petr Casanova, který za anglickou verzi českého bestselleru 250 zákonů lásky (250 Laws of Love) získal status Amazon Best-Selling Author, dedikuje knihu Čtyři prány štěstí aneb Umění každodenní radosti v době zrychlené všem, kteří přestali době zrychlené rozumět. Ztratili se v ní. Začali se cítit moc pomalí, pozadu, nedostateční, mysleli si tedy, že mají přidat, chtít víc, mít víc, zvládnout víc, trpět víc, a teprve pak že budou šťastní. Podlehli lži, že dokud vše v jejich životě nebude dokonalé, bude jim štěstí stále unikat. Přitom to štěstí je blíž, než nás kdy napadlo.

Více než 320 stran, vycházejících z nádherné moudrosti starověkých civilizací a kmenů spjatých s přírodou, přitom vysvětlené na pozadí dnešní doby, přináší čtenářům jednoduché změny v myšlení, které otevírají bránu šťastnému životu a představují silný lék na všechny oslabující pocity, vystavující dnešního člověka zbytečně utrpení.

Kniha proti úzkosti, proti strachu, proti rezignaci po velké ztrátě nebo chybě.

Kniha pokory, sebevědomí, sebedůvěry a sebelásky.

Kniha energie, motivace, víry, nasměrování a životně důležitých způsobů, jak nejen tělu, ale i srdci, mysli a duši vrátit úsměv, radost a těšení se.

Kniha pro neobyčejného člověka, který si připadá obyčejně.

Kniha pro Tebe.

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro