Hanrob Pet Hotel v Melbourne: Nechte mazlíčka na letišti

- Reklama -

Domácí mazlíčci budou schopni zůstat ve stylové péči v novém letištním hotelu v australském Melbourne, zatímco jejich páníčci budou pokračovat do letadla. Nový Hanrob Pet Hotel bude otevřen 1. července na terminálu Tullamarine mezinárodního letiště v Melbourne. Projekt si vyžádal pět let a 4 miliony australských dolarů a bude již druhým v Austrálii. Zvířecí hotel sítě Hanron byl již otevřen i v Sydney.

Služba bude zahrnovat limousine servis. Pasažér bude dopraven spolu se svými mazlíčky a zavazadly do hotelu, který je přímo součástí letiště. Lidé budou přepraveni k odletovému terminálu, zatímco psi a kočky zůstanou v Hanrob. Hotel nabízí krásné psí suity s privátním výběhem, hračkami a televizí, jakož i miskami a dobrotami. Samozřejmostí je personál. Během pobytu bude mazlíčkům zajištěna náležitá aktivita, tréninkový program a cvičení, chybět nebudou ani hrací hodiny.

Resort je určen pro psi, kočky, kapesní zvířata, hlodavce a ptáky. VIP suite se rozkládá na 21 metrech čtverečních, pes má k dispozici privátní park s bazénkem jen pro sebe a služby chovatelského salonu. www.hanrob.com.au