Villa La Ermita: Když je Costa del Sol jen Vaše…

- Reklama 4 -

Pod přístřeším stojí černé Porsche, černý Aston Martin a černý Range Rover. Tři vozy na každou příležitost. Tři vozy, tři domy. Hlavní má 6 apartmá s krásným a prostorným obývacím pokojem. Dva domy pro hosty disponují v součtu 8 apartmány, ale tyto prostory nejsou tolik poklidné – dům totiž poskytuje také odpočinkovou místnost a výborně vybavené fitness/spa center jako v hotelu. Villa La Ermita ve španělské Marbelle na Costa del Sol se svými pozemky dotýká moře a pro početnou skupinu přátel jde o zajímavý tip na pronájem.

Po vstupu do hlavní budovy vás dvojité dřevěné dveře a vysoké stropy uvedou do salonu, který je velmi světlý a nabízí krásný výhled na bazén a moře.

Hlavní hala vede do vzdušného obývacího pokoje s krbem a velkým pianem. Propojeni širokými halovými chodbami jste s formální jídelnou, vhodnou na večeře, a snídaňovým koutem.

Kuchyně je solidně vybavená, hospodyňka má k dispozici i chladnou spíž, která i v létě postačí místo lednice – pokud tedy nepotřebujete precizně vystuzené nápoje. Pro tyto účely samozřejmě máte chladničku s výrobníkem ledu.

Přímo v domě je také ložnice pro personál, což může na jednu stranu omezovat, na druhou stranu máte služebnictvo okamžitě po ruce.

Celoročnímu využití napomáhají vyhřívané podlahy, jakož i centrální klimatizace. Internetové připojení doplňuje televizní lounge a office area v hlavním domě.

Po byznysu se můžete provětrat u bazénu s přímým vstupem na pláž Casablanca. Moře ale stačí na pohled. Mnohem lépe si zaplavete v 28metrovém bazénu s kontrolovanou teplotou, obklíčeném velmi pěkně udržovanou zahradou. A navíc máte soukromí.

Jako páni Costa del Sol se můžete cítit díky komfortu tohoto „privátního hotelu“, kde nechybí kompletní cvičební vybavení, jacuzzi a prostorná turecká lázeň, ovšem jediné, co chybí ve srovnání s hotelem, jsou – ostatní lidé. Je to výhoda, nebo se vám po společnosti začne stýskat? To již si musíte zvážit sami…

- Reklama 5 -