První hotelové apartmá pro milovníky automobilů Jaguar

Jestli jste opravdový milovník automobilu Jaguar, pak je vhodný čas k návštěvě adresy 51 Buckingham Gate, Taj Suites and Residences, London. A to již letos v září! V Londýně totiž bude otevřen vůbec první suite ve stylu Jaguar na světě. Ve spolupráci značek Taj Hotels Resorts and Palaces a Jaguar vzniklo apartmá o rozloze 170 metrů čtverečních se dvěma ložnicemi a spoustou modýlků a fragmentů z automobilů Jaguar od řady E-type ze 60. let minulého století po sofistikovaný Jaguar C-X75.

Ebenové dveře kontrastují s velkými dobovými tapetami Jaguar, modely aut lze nalézt na poličkách i krbové římse. Asi nikoho nepřekvapí, že k apartmá přísluší skutečný Jaguar s osobním řidičem, který obstará už transfer z letiště a je k dispozici kdykoli na projížďku Londýnem. Zjišťujeme, zda při rezervaci pobytu obdrží host také slevu na nový model Jaguaru.

Předplatitelům tištěného magazínu pro náročné cestovatele First Class Traveller zajistí rezervaci a zážitek v tomto Jaguařím apartmá bezplatná služba Concierge, kontakt je předplatitelům k dispozici v časopisu.