Ochutnávka nové kolekce Jimmyho Choo. Doslova. Na talíři

- Reklama -

Jednička za kreativitu! Hotelový řetězec Mandarin Oriental, který sídlí i v Praze v bývalé budově dominikánského kláštera na Malé Straně, uchvátil svým nápadem v Hongkongu. Hotel, situovaný na adrese 15 Queen’s Road Central, započal unikátní spolupráci se známým britským návrhářem malajského původu Jimmym Choo. Pohlédněte na talířek. K odpolednímu čaji dámy obdrží novou jarní kolekci 2013.

Lepší reklamu si 52letý návrhář nemohl udělat. Není to nic drahého, přesto se o tom bude mluvit: Sendviče s okurkou a uzeným lososem? Ano, ale jako kabelka Cayla. Foie gras na křupavé briošce? Ano, jako boty na jehlovém podpatku. Nebo snad máte chuť na kabelku z bílé čokolády naplněnou liči a malinovou pěnou? Na podpatky z mléčné čokolády s citronem a čokoládovými keksy? Jako byste otevřeli katalog a mohli doslova ochutnat, co milovník ruční tvorby navrhl na tuto sezonu.

Jednorázový odpolední zážitek pro dámy stojí 280 hongkongských dolarů (700 Kč). Speciální ubytovací balíček v ceně 11 800 HKD (asi 30 000 Kč) pak zahrnuje noc v L900 Landmark Suite, čaj pro dva v hotelovém MO Baru a lodičky Jimmy Choo v ceně 5000 HKD (12 400 Kč). První nabídka platí do 5. května, druhá do 7. dubna.

-cas-