Oblíbený hotel hollywoodských hvězd slaví 100. narozeniny. Vyrazíte na party u bazénu?

- Reklama 4 -

Tak už i v Americe se začínají objevovat kulturní památky. Čemuž se vlastně nemůžeme divit, přeci jen k objevení kontinentu došlo již před 520 lety, což efektivně oslavila hodinářská značka Ulysse Nardin. A nyní se fanfáry chystají nanovo. Důvodem však není Columbova námořní výprava, nýbrž stoleté výročí založení hotelu The Beverly Hills. Ten proslul jako „Růžový palác“ zejména ve zlaté éře Hollywoodu, kdy zde největší filmové hvězdy trávily každou volnou chvíli. Stejnou tradici ostatně dodržují i celebrity současnosti. Od 11. července však bude v hotelu větší horko než obvykle. Zvláště pro pány. Zahájeny totiž budou takřka dekadentní party u bazénu, v němž se můžete smočit třeba s bývalou striptérkou a modelko Ditou Von Teese.

Šanci navštívit jednu z hotelových party máte až do 24. srpna každý pátek od šesti do osmi večer, hotelový bar ovšem bývá otevřen daleko déle. Za 100 dolarů (2050 Kč) si v něm můžete dopřát výroční drink, jehož složení je přísným tajemstvím. Pokud se však zeptáte zasloužilých umělců Hollywoodu, možná se vám ingredience nápoje zvaného „These Walls Are Talking“ povede vypátrat. Anebo budete mít setsakra problém, v překladu totiž koktejl odkazuje na „zdi, které mluví“. A to si bývalí rebelové zrovna nepřejí!

Hotel ovšem nezapomíná ani na nejmenší. Během výročních oslav zde můžete strávit dovolenou s celou rodinou a přitom se cítit jako opravdové celebrity. Už při příjezdu vás totiž bude očekávat červený koberec a špalír sloužících. Ti vaše ratolestí obalí péřovým boa a začnou fotografovat jako náruživí paparazziové. Chybět samozřejmě nebudou ani fanoušci se žádostmi o autogram.

Pro dámy pak budou opravdovým rájem hotelové lázně, kde čeká speciální výroční balíček. Opět za cenu pouhých 100 USD. Integrovány do něj přitom jsou manikúra, pedikúra, diamantová masáž obličeje a kaviárová masáž zbytku těla. The Beverly Hills Hotel má tak očividně dárky pro každého. Přijedete si vyzvednout ten svůj?

- Reklama 5 -