Manželé budou mít na Maledivách největší hotelovou vilu i unikátní jachtu

- Reklama -

Nezadané (možná i zadané) dívky asi vzdychnou… tomu se říká dobře provdat!

Evě Malmström, bývalé švédské modelce, táhlo na pětatřicet, když v Anglii potkala o 14 let mladšího stále usměvavého Inda, vzdělaného syna bankéře, který zbohatl obchodováním v Nigérii. Sonu Shivdasani jí ukazuje pozemský ráj, Maledivy. Tam ona podléhá jeho žádosti o ruku. Již jako manželé hodně cestují, ale v každém hotelu jim něco chybí. Řeší to tedy tak, že budují vlastní hotelový řetězec Soneva, s názvem složeným z jejich křestních jmen. Klientelu si okamžitě získává filozofií slow life, snad až stop life. Život tu nejen zpomaluje, ale někdy se v resortech Soneva úplně zastavuje…

Z takových nádherných míst se opravdu těžko odjíždí.

Sonu a Eva Shivdasaniovi, kteří mezitím rozjeli hotelové značky Evason a Six Senses Hideaways, nechybí ani na Maledivách. Na ostrově Kunfunadhoo budou mít od 15. prosince tohoto roku dokonce unikát. V resortu Soneva Fushi bude totiž otevřena vila o ploše 2000 čtverečních metrů, udávaná jako největší hotelová vila v teritoriu Indického oceánu. Bude mít 8 ložnic, hernu, posilovnu a speciální místnost s masážními stoly. Rezidenci bude obklopovat bazén o velikosti 477 čtverečních metrů s jídelní terasou. Ceny za noc v této vile se budou pohybovat v rozpětí od 8500 do 22 500 eur v závislosti na sezoně. V přepočtu od 218 000 do 575 000 Kč. Manželé Shivdasaniovi tak dostihli cenovou úroveň dalšího maledivského resortu Velaa, který nedávno otevřel bývalý společník Petra Kellnera v PPF Jiří Šmejc.

A v jednom zámožného Čecha i předčí.

Příští léto totiž indicko-švédský pár odstartuje nový rozměr dovolené Soneva in Aqua. Nepůjde o hotel, ale luxusní jachtu, která poskytne hostům stejný komfort jako ve vilách, a to během plavby od atolu k atolu po Maledivách. Ložnice nabízí nejen velkorysý prostor, ale i průhled podlahou na dno oceánu s krásnými rybami.

 Petr Casanova

Foto: Soneva