Londýnský hotel The Berkeley nabízí hostům místo v týmu akvabel

Olympiáda v Londýně bude zahájena 26. července, večer předtím si můžete první disciplínu odbýt i vy, pokud jste žena a rezervujete si pobyt v londýnském hotelu The Berkeley. Ten se totiž spojil s oceňovaným týmem synchronizovaného plavání Aquabatix a pro červencové klientky hotelu chystá v pravidelných týdenních cyklech (vždy ve středu) zvláštní show. Hvězdami budou nejen akvabely, ale i hosté sami!

Hotel The Berkeley využívá skvělé polohy. Ani ne tak budovy, jako bazénu. Ten je na střeše hotelu s panoramatickým výhledem na Hyde Park. Právě zde Aquabatix nejprve předvede několik svých úspěšných profesionálních sestav a posléze stáhne v plavkách do vody nejvýše 8 žen z řad klientek hotelu. Ty podstoupí 90minutovou lekci, během které se prý naučí některé z obdivovaných prvků podvodního baletu. A aby toho nebylo málo, na závěr předvedou ostatním hostům kompletní sestavu.

90minutové lekce poběží od 18 do 19.30 ve dnech 4., 11., 18. a 25. července, na osobu stojí 125 liber. Není vyloučeno, že si vás všimne nějaký agent a draftuje vás třeba rovnou do olympijského týmu! Synchronizované plavání je olympijský sport otevřený ženám od roku 1984, muži ho nesmějí předvádět. Ach, ten feminismus.