Kde podstoupit plastickou operaci a nevzbudit nežádoucí pozornost

- Reklama -

Provozovat kliniku plastické chirurgie není jen tak. Ručíte nejen za bezchybnou operaci bez budoucích komplikací, tak za diskrétnost. Přitom na exponovaných osobách visí špiclové. Jak se jich zbavit a uchránit klienta od mediální masáže?

Řešení jsou dvě.

Česká Klinika GHC Praha, vůbec první a tudíž nejzkušenější soukromá klinika v Česku, nabízí pacientkám po operaci komfortní pokoje s hotelovým servisem, a to přímo v budově. Klinika má dvojí recepci s ochrankou, přes kterou neprojde tisk. Pokoje jsou k dispozici i gentlemanům, kteří dámy doprovázejí. Ty tak vycházejí do případných světel blesků až ve chvíli, kdy se cítí 100% fit. Ale háček to přece má.

Pokud média zachytí osobu vcházející do této budovy, mají jasno, co se bude dít. A někomu už pouhé spekulace mohou vadit či být nepříjemné. Proto je tu řešení 2.

Newyorská klinika Dr. Roberta Granta propracovala diskrétnost klientů ještě dál. Pronajala si prostory sousedící s předním pětihvězdičkovým hotelem The Pierre.

A tím zabila dvě mouchy jednou ranou:

1. Pacient(ka) se neutrálně ubytuje v hotelu, což žádná bulvární senzace není.

2. Média, která nemají volný přístup do (soukromých) hotelových prostor, nevědí, že z haly v přízemí vede tato boční chodba k výtahu s obsluhou, který vyjíždí již do sousední budovy. A zde je – plastická chirurgie. „Návštěvnice“ hotelu tak má přímý přístup k vylepšení těla, aniž by byla vystavena přímé pozornosti čumilů a tisku, a z hotelu vyjde až „jako nová“. Do té doby bude mít v pětihvězdičkových prostorách pooperační klid na úrovni a bez nepříjemného pachu čpavku, který je průvodním jevem na řadě tzv. „luxusních“ (rozuměj drahých) klinik, a to i v Česku.

Z této spolupráce profituje jak Dr. Grant, který nabízí klientkám přidanou hodnotu, tak hotel, který alespoň ukáže, jak skutečně ovládá VIP služby včetně privátního doprovodu a zda je připraven na hosty citlivé na komfort. Pacient po chirurgickém zákroku rozezná kvalitní polštář, matraci, ručník, ohleduplnost kadeřníka, maséra i stylistky, která musí vkusně uschovat stahovací prádlo na operovaných partiích.

Hotel jde opravdu pacientkám vstříc a speciálně připravil a vybavil Escoffier Suite, krásné mezonetové apartmá poblíž oné privátní chodby do kliniky. Dochází sem i odborník na výživu, manikérka a pedikérka – to v případech, kdy pacientka musí zůstat na hotelovém lůžku, a přitom nechce slevit ze svých vzhledových nároků.

Bulvár samozřejmě od této chvíle může podezírat z plastických choutek každého hosta, který vstoupí do recepce, nicméně nutno dodat, že hotel, který je součástí řetězce Taj Hotels, má 238 pokojů a fakt, že ho navštěvují významné osoby, není ničím zvláštní už od doby, kdy si jej oblíbily Elizabeth Taylor nebo Coco Chanel.

Které služby pro náročné v ČR stojí za to a jakým poskytovatelům se obloukem vyhnout? Píšeme v časopise FC.

Petr Casanova