Kde podstoupit plastickou operaci a nevzbudit nežádoucí pozornost

Provozovat kliniku plastické chirurgie není jen tak. Ručíte nejen za bezchybnou operaci bez budoucích komplikací, tak za diskrétnost. Přitom na exponovaných osobách visí špiclové. Jak se jich zbavit a uchránit klienta od mediální masáže?

Řešení jsou dvě.

Česká Klinika GHC Praha, vůbec první a tudíž nejzkušenější soukromá klinika v Česku, nabízí pacientkám po operaci komfortní pokoje s hotelovým servisem, a to přímo v budově. Klinika má dvojí recepci s ochrankou, přes kterou neprojde tisk. Pokoje jsou k dispozici i gentlemanům, kteří dámy doprovázejí. Ty tak vycházejí do případných světel blesků až ve chvíli, kdy se cítí 100% fit. Ale háček to přece má.

Pokud média zachytí osobu vcházející do této budovy, mají jasno, co se bude dít. A někomu už pouhé spekulace mohou vadit či být nepříjemné. Proto je tu řešení 2.

Newyorská klinika Dr. Roberta Granta propracovala diskrétnost klientů ještě dál. Pronajala si prostory sousedící s předním pětihvězdičkovým hotelem The Pierre.

A tím zabila dvě mouchy jednou ranou:

1. Pacient(ka) se neutrálně ubytuje v hotelu, což žádná bulvární senzace není.

2. Média, která nemají volný přístup do (soukromých) hotelových prostor, nevědí, že z haly v přízemí vede tato boční chodba k výtahu s obsluhou, který vyjíždí již do sousední budovy. A zde je – plastická chirurgie. „Návštěvnice“ hotelu tak má přímý přístup k vylepšení těla, aniž by byla vystavena přímé pozornosti čumilů a tisku, a z hotelu vyjde až „jako nová“. Do té doby bude mít v pětihvězdičkových prostorách pooperační klid na úrovni a bez nepříjemného pachu čpavku, který je průvodním jevem na řadě tzv. „luxusních“ (rozuměj drahých) klinik, a to i v Česku.

Z této spolupráce profituje jak Dr. Grant, který nabízí klientkám přidanou hodnotu, tak hotel, který alespoň ukáže, jak skutečně ovládá VIP služby včetně privátního doprovodu a zda je připraven na hosty citlivé na komfort. Pacient po chirurgickém zákroku rozezná kvalitní polštář, matraci, ručník, ohleduplnost kadeřníka, maséra i stylistky, která musí vkusně uschovat stahovací prádlo na operovaných partiích.

Hotel jde opravdu pacientkám vstříc a speciálně připravil a vybavil Escoffier Suite, krásné mezonetové apartmá poblíž oné privátní chodby do kliniky. Dochází sem i odborník na výživu, manikérka a pedikérka – to v případech, kdy pacientka musí zůstat na hotelovém lůžku, a přitom nechce slevit ze svých vzhledových nároků.

Bulvár samozřejmě od této chvíle může podezírat z plastických choutek každého hosta, který vstoupí do recepce, nicméně nutno dodat, že hotel, který je součástí řetězce Taj Hotels, má 238 pokojů a fakt, že ho navštěvují významné osoby, není ničím zvláštní už od doby, kdy si jej oblíbily Elizabeth Taylor nebo Coco Chanel.

Které služby pro náročné v ČR stojí za to a jakým poskytovatelům se obloukem vyhnout? Píšeme v časopise FC.

Petr Casanova