Hotel Kempinski otevřel na Seychelách za pochodu

Seychely frčí! Už i řetězec Kempinski postavil svůj hotel na hlavním ostrově Mahé. A na otevření pořádně spěchal. Prémiový magazín First Class Traveller byl mezi prvními hosty a stav hotelu, vzdáleného jen třicet minut od letiště, ukáže v novém vydání, které bude předplatitelům k dispozici v průběhu února. Při inspekci, z níž zveřejňujeme první fotografie, vyšlo najevo, že kasino a lázně stále ještě nejsou dokončeny a dostavují se za pochodu.

Hotel je situován na jižním pobřeží, zarostlý v divočině. Kempinski dodržel již běžný standard na Seychelách – má svou vlastní dlouhou bílou pláž, kterých už na ostrovech začíná být nedostatek. First Class Traveller zmapoval nejlepší z hotelů a doporučuje pět nejlepších šestihvězdičkových a pět nejlepších pětihvězdičkových, a to v rozsáhlé příloze časopisu pouze o Seychelách.

Magazín First Class Traveller je k dispozici 5000 předplatitelů z řad UHNWI (vysokopříjmové klientely) a členům Předplatitelského klubu First Class. Roční členství včetně mnoha privátních benefitů stojí 10 000 Kč na osobu bez DPH.