Chateau Herálec zlevnil pro zamilované dvě nejlepší apartmá

- Reklama -

Jeden z nejkrásnějších hotelů zámeckého typu, jaký se nachází v České republice, Chateau Herálec na půli cesty mezi Prahou a Brnem, si významně řekl o přízeň zamilovaných párů. Na celý květen připravil akci Máj, lásky čas, a pouze v tomto termínu budou speciálně zvýhodněna dva nejromantičtější a nejluxusnější apartmá, King’s Suite Pánů Trčků z Lípy a Presidential Suite Pánů ze Solmsu. Protože tuto lokalitu doporučil svým klientům z vysokopříjmové skupiny i prémiový magazín First Class Traveller, distribuovaný pouze náročným čtenářům, nemůžete udělat chybu. Pokud skutečně milujete a chcete dát partnerovi důkaz lásky, tohle je příležitost jako řemen!

Herálec už ve 12. století sloužil jako sídlo řádu německých rytířů. Z tvrze se stalo panství, které přes arcibiskupství přešlo až do rukou Trčků z Lípy, jednoho z nejmocnějších rodů v Čechách. Šlo o hejtmany kraje, kteří byli tak bohatí, že peníze půjčovali dokonce českým králům! Právě po nich se jmenuje největší apartmá o výměře 139 metrů čtverečních, které lze navíc propojit s sousedním Grande Double Room De Luxe Pánů z Roupova, a tím dosáhnout rozlohy neuvěřitelných 214 m². Nádherné apartmá vyniká původním dřevěným stropem, krásnou mozaikovou podlahou a vyřezávaným dřevěným zrcadlovým portálem. Odpočívat můžete v posteli pod baldachýnem nebo se usadit v měkkých polštářích. Obrovská historická kachlová kamna doplňuje věžička se salonkem obloženým maurským dřevem pro chvíle romantického snění a příjemné hovory o přítomnosti i budoucnosti. Za noc ušetříte 7500 Kč!

 

 

Stejně zvýhodněno je výjimečně i prezidentské apartmá Pánů ze Solmsu, kde se pod stropem vznáší jakoby levitující kruhové světlo, které nasvěcuje speciální lepenou štukovou fresku s anděly. Dřevěné stropní štuky z lipového dřeva uvozují ložnici v oranžerii a jedinečnou koupelnu v jižní věži, kde se stavitelé inspirovali objevem středověké vany v podlahových násypech.

Noc pro 2 osoby stojí 9450 Kč, ale v ceně jsou láhev sektu, balíček kosmetiky, 3chodová večeře při svíčkách a hudbě ze zámeckého gramofonu, vstup do Spa&Wellness s vířivkou jen pro vás dva, golfový trenažér, samozřejmě ovoce a pralinky na pokoji, wi-fi atd. O úrovni hotelu svědčí to, že má vlastní polštářové menu, ze kterého si vybíráte spaní jako v restauraci. Více zde.