Amanyara, zapomenutá oáza v Karibiku

- Reklama 4 -

Britská Západní Indie. Oblast, kterou by někdo hledal poblíž Asie nebo Evropy, se nachází v Karibiku. Zapomenutý kout, jehož součástí je Provo, jak domorodci familiérně říkají ostrovu Providenciales. Tam hledejte Malcolmovu pláž a na ní hotelové vily a pavilony Amanyara. Jak název naznačuje, jde o resort sítě Aman (v sanskrtu znamená „mír“). Přírodní krásy jsou dány umístěním v Northwest Point Marine National Parku na 1686 hektarech a milovníci potápění se mohou těšit na výjimečné zážitky na korálových útesech.

Pavilony a privátní vily, tří- až pětipokojové, jsou stíněny mahagonovníky a nabízejí dokonalé soukromí, přitom však hotelové zázemí blízké restaurace, knihovny a butiků. Společnost můžete vyhledat i u 50metrového společného bazénu a sluneční terasy.

Každá vila zabírá prostor půl hektaru a má výhled na moře. Privátní bazény jsou zapuštěny do černé vulkanické skály, lemovány dřevem. Pavilony nemají bazén, ale venkovní vany a sprchy a jsou spíše určeny párům. Vily nabízejí místo až pro čtyři děti i chůvu. 

V dobře vybavené kuchyni operuje zajištěná kuchařka, v rámci služebnictva je k dispozici i pokojská, zahradník, ochranka a osobní concierge.

Klient má jedinou povinnost: na nic nemyslet a jen odpočívat. V tomto místě zapomnění to jde tááák snadno…

- Reklama 5 -