Magazín FC (vydání 4/2016)

titul4

Když dostal Karel Gott první příležitost vystupovat v zahraničí, v Las Vegas, ztratil v letadle hlas. Navštívil producenta, sedícího s doutníkem v koženém křesle, a omluvil se: „Tady je potvrzení od lékaře. Musím mít tři dny klidový režim.“ Producent potáhl z viržínka a řekl: „Chápu. Tak kterým letadlem chceš domů? Zpívat už nebudeš.“

Gott to dodnes považuje za nejtvrdší školu. Pochopil, že je nejen odpovědný za svou kondici, ale i za to, jak s problémem naloží. Zjistit, že kde je vůle, tam je cesta. Večer totiž zpíval. MUSEL. Měl úspěch a nastartoval svou zahraniční kariéru.

Kdo hledá cestu, ten ji může najít. Zato kdo ji nehledá, ten ji najít nemůže. Toto vydání FC je o něčem, co všichni občas potřebujeme. Je o sebekoučování. O schopnosti pracovat na sobě – bez spoléhání se na okolí.

Více než 100 stran je naplněno zkušenostmi lidí, které těžké situace naučily orientovat se v sobě. Předají Vám tyto zkušenosti, ale i své triky, dovednosti, pomůcky, které jim umožňují neustále se posouvat.

Zápasíte s pohodlností?

Neustále Vám chybí čas?

Cítíte občas vyhoření, nechuť, máte problém donutit se k něčemu, co je pro Vás přitom hodně důležité?

Nové vydání magazínu FC Vám může pomoci: Být sám sobě koučem i nejlepším přítelem. Najít v sobě vlastnosti, které všichni máme, jen je nevyužíváme. Druzí lidé ano. Nemusíme jim závidět. Stačí se od nich přiučit. Toto vydání magazínu FC takovou učebnicí je.

3 důvody, proč vydáváme FC

  1. Větší prostor pro rozebrání témat, které společně nejvíce diskutujeme na FirstClass.cz a na které se nejvíce ptáte ve zprávách na Facebooku nebo e-mailem.
  2. Konkrétní rady a příběhy inspirativních lidí, kteří se dostali z kritických situací (možná právě těch Vašich) změnou, která je snazší, než si myslíte…
  3. Polopatické příklady a prověřená doporučení, jak od základů rozvíjet svou osobnost a postupovat k úspěchu, ať jím je pro nás cokoli (materiální existence, funkční vztahy, sebevzdělávání a osobní rozvoj).

5 znaků, kterými je tištěný FC specifický

  1. Nemusíte ho shánět po trafikách a ztrácet čas a energii. Všechny zbývající výtisky jsou na jednom místě a ani tam nemusíte chodit. Stačí níže uvést adresu pro zaslání výtisku, uhradit platbu a otevřít svou poštovní schránku. Poštovné hradíme my.
  2. Rozesíláme na jakoukoli adresu v rámci Česka. Pro zaslání více než 1 výtisku (dárek další osobě, motivace obchodního týmu), pište na redakce@firstclass.cz.
  3. Platí: „Nejsme to, co uděláme občas, ale to, co děláme opakovaně.“ Proto je magazín FC určen pouze čtenářům, kteří stojí o dlouhodobou změnu či velký cíl a jsou ochotni na sobě pracovat déle než chvíli. Předplatné našeho dvouměsíčníku nabízíme na půl roku (3 vydání), nebo rok (6 vydání). Jestliže během této doby máte dotazy k aplikaci uvedených tipů, zkušeností a doporučení, pište prosím přímo Petru Casanovovi na e-mailovou adresu uvedenou v magazínu.
  4. Tištěný náklad každého vydání striktně omezujeme s ohledem na Petrův čas a jeho přímou komunikaci se čtenáři. Proto náklad nezvyšujeme a dotisk neděláme. Všechna starší vydání FC jsou vyprodaná. Každé nové je dostupné pouze do vyprodání zásob.
  5. V magazínu je striktně omezena reklama. FC neslouží inzerentům, ale čtenářům.

Pokud chcete nahlédnout pouze do jednoho vydání FC, je to možné v digitální podobě zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč (vč. 15% DPH)
3 čísla (půlroční) - 297 Kč (vč. 15% DPH)

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
5/2016 (září 2016)
6/2016 (listopad 2016)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.