Magazín FC (dvouměsíčník)

Každé 2 měsíce Vámi nejdiskutovanější témata sestavuji do uceleného magazínu, který má více než 100 stran a zasíláme jej přímo k Vám domů.

 

FC č. 4/2017

Aktuální číslo

PRÁVĚ ROZESÍLÁME!

Máme auta, letadla, celý svět objedeme za den, a přesto se skoro nevídáme. Máme roboty, počítače, automaty, a přesto máme práce pořád víc. Máme sociální sítě, mobily, Skype, možnost posílat SMS zdarma, a přesto spolu mluvíme stále míň. Říkám tomu „doba ledová“, vztahy děsivě chladnou.

Říkají, že je doba singles, ale všichni v těžkostech potřebujeme pomoc, oporu. Všichni bychom brali spolehlivý dlouhodobý vztah, tak proč je tak těžké ho najít? Proč si tolik házíme klacky pod nohy v práci, soukromí, v rodině? Jak to ve svém životě KONEČNĚ změnit a v této době obstát?

Rozesíláme od 28. července pouze do vyprodání zásob.

(Chcete-li, prosím, s Petrem mluvit o svém případu, pište mu na e-mailovou adresu uvedenou na konci magazínu.)

Petr Casanova

Proč pro Vás píšu FC

Internetový článek mě omezuje počtem stran, magazín ne. Každé vydání tvořím jako „knihu“, jedno Vaše téma od první do poslední stránky.

Počet výtisků FC je omezený. Chcete se potkávat, komunikovat se mnou, a můj čas je pouze jeden. Větší počet lidí než nynějších 14 000 nezvládnu.

Dotazy ohledně doručení Vašeho výtisku pište prosím na e-mail hromcikova@firstclass.cz.

Žijete-li na Slovensku, zaslání tištěného FC můžete vyřídit zde. Mobilní aplikace ke čtení elektronické verze FC je ZDE. Dostupné jsou verze pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné

6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného a DPH 10 %.

Platební metoda

Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo

4/2017 (červenec 2017)
5/2017 (září 2017)
6/2017 (listopad 2017)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.