Tištěný magazín FC

Unikátní dvouměsíčník, který je možné zakoupit pouze tady. Svět a myšlení úspěšných v podrobných návodech. Neshánějte v trafikách, zasíláme pouze čtenářům, kteří vyplní jednoduchý formulář níže.

titulka

24. vydání v historii:

O VŠEM, CO NÁM POMÁHÁ RŮST

Kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, bude muset udělat něco, co ještě nikdy neudělal.

Tvrdá realita.

Stát na místě je vždycky pohodlnější než kráčet. To druhé znamená vyvinout úsilí, být ochoten učit se z vlastních chyb a mít něco, co nás donutí zvedat se, když bychom po pádu už raději zůstávali ležet.

Ptáte se, co je to něco?

Odpovědi přináší 112 stránkové nové vydání magazínu FC (pořadové číslo 5/2015). Je manuálem, jak bez ohledu na svou dnešní výchozí situaci, v jaké se nacházíme, vystoupat jakkoli vysoko. Ukážeme si to detailně na osobních zkušenostech již úspěšných lidí, jejich metodikách a cestách.

3 důvody, proč se vyplatí číst:

1) Vysvětlíme si, co má společného člověk a loď a jak se v životě dostat do proudu, který nás vynese k vysokým úspěchům. V rozhovoru se představí příkladný muž, který se v kraji nezaměstnaných zřekl vlastního zaměstnání, aby vybudoval firmu, dnes největší svého druhu v Evropě. Zaměstnává přes tři sta lidí. Ano, za to vyměnil své vlastní zaměstnání…

2) Pochopíme, jak dvousečný umí být vztah. Na jedné straně otevřená zpověď ženy, která zažila vzrůst asi největšího vizionáře dneška. Od seznámení přes nejlepší roky až k tvrdým ranám osudu. Popisuje, jak se její partner průběžně měnil a co obnáší soužití se stále úspěšnějším člověkem – i pro něj samotného. Na druhé straně ukážeme fungující vztahy, jak se budují, rozvíjejí, jak ženám prospívá „mít něco svého“ a jak se mužům dokáže změnit životní kurz, když narazí na správnou ženu.

3) Z neobvyklého úhlu se podíváme na životosprávu: jaké maličké změny v životním stylu dokážou způsobit ohromný rozdíl; jak si odpočinout, když jsme přetížení; jak se začít hýbat, když se nám hýbat vůbec nechce.

Uvnitř:

Vše o cestě k seberealizaci – v podnikání, zaměstnání i na mateřské.

Vše o správném dobíjení baterek.

Vše o úspěšných lidech, kteří v oblasti růstu mají čím inspirovat.

Vše o motivaci, strategiích a příležitostech k budování sebe sama.

Sečteno, podtrženo: Proč vůbec dělat to, co jsme ještě nikdy nedělali. Proč usilovat o něco, co jsme ještě nikdy neměli. A jak toho dosáhnout.

Co byste měli vědět:

1. Předplatitelům jde toto vydání od 29. září 2015 (kdy je vytištěn celý náklad) přímo do schránek. Od spárování Vaší objednávky s Vaší příchozí platbou má Česká pošta na dodání výtisku 8 dní. Poštovné je již zahrnuto v ceně magazínu, takže ho neplatíte!

2. Magazín FC vychází každé 2 měsíce. Číslo vydání tedy označuje nikoli kalendářní měsíc vydání, ale pořadové vydání v roce. Číslo 1 tedy vychází ke konci ledna, číslo 2 ke konci března, číslo 3 ke konci května, číslo 4 ke konci července, číslo 5 ke konci září a číslo 6 ke konci prosince.

3. Jakékoli dotazy spojené s doručením magazínu FC pište na e-mailovou adresu hromcikova@firstclass.cz. Upozorňujeme, že každé vydání je k dispozici jen do vyprodání tištěného nákladu. Všechna předchozí vydání od roku 2011 jsou vyprodaná.

Rozesíláme pouze v rámci České republiky. Kdekoli v zahraničí, kde je přístup k internetu, můžete číst elektronickou podobu magazínu FC (stejný obsah i zpracování) zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
5/2015 (září 2015)
6/2015 (listopad 2015)
1/2016 (leden 2016)

VÁNOČNÍ SPECIÁL FC


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.