Magazín FC (vydání 5/2016)

titul-fc5

“Jak jste se odrazil od dna?” zeptal jsem se. Usmál se: “Tak, že jsem se odrazil od DNA.” Myslel DNA, deoxyribonukleovou kyselinu, která je nositelkou genetické informace.

Ano, kdykoli jsme na dně, odrážíme se nejlépe od svých vlastních základů. Od předností a hodnot, které máme všichni naprosto rozdílné. DNA je svým způsobem náš osud. Je informací o našem talentu, předpokladech i vnitřní síle. DNA tedy předurčuje, kudy vede naše nejjednodušší cesta životem. Kdo pochopí svou DNA, ví, kde je jeho budoucnost.

TÉMA VYDÁNÍ: Jak se odrazit od dna

“K úspěchu nevede pouze touha po úspěchu. K úspěchu vede především autentický zájem o to, v čem se rozhodnete vyniknout. Schopnost přirozeně se zajímat o to, co Vám jde, pronikat do hloubky, porozumět tomu, co se tam děje, neustále se chtít v tomto oboru vzdělávat. Tím člověk zdokonaluje to, v čem je jedinečný,” říká ve velkém rozhovoru v novém magazínu FC jeden z deseti nejbohatších Čechů.

Ano, kdykoli jsme na dně, naše DNA je řešením.

Ale jak se jí naučit rozumět? Jak se odrazit… od DNA?

MOTTO VYDÁNÍ: Když už se nemůžeš vrátit, hledej nejlepší cestu vpřed

Nové vydání, rozšířené speciálně na 116 stran, je rozděleno na tři sekce. Naučí nás jinak se dívat na minulost, jinak tvořit přítomnost, jinak si udržovat pozitivní motivaci.

Nové vydání je plné úspěšných Čechů i cizinců, kteří v beznadějné situaci našli pozitivní cestu. Hned prvním záchytným bodem, jímž se inspirujeme, bude jeden z nejúspěšnějších Čechů v historii, který přitom “neměl” uspět.

Na velkém prostoru nahlédneme do triků nejúspěšnějších lidí tohoto světa: jak v byznysu pracují na svém sebevědomí, efektivitě, komunikačních schopnostech. Ale překvapí nás také dno, jaké mohou zažít úspěšní lidé ve vztazích – když narazí na nesprávného partnera.

Nové vydání ukazuje, kde najít v sobě motor, jak si být sám nejlepším přítelem i provokativním soupeřem. Pomůže vyhledat v sobě vlastnosti a schopnosti, které už dávno máte, jen je nevyužíváte.

Pozor, magazín začne být rozesílán 29. září. Přijímáme předobjednávky (do vyčerpání zásob). Předchozí vydání 4/2016, které mělo být na trhu do konce září, je již od konce srpna beznadějně vyprodané.

3 důvody, proč vydáváme FC

  1. Chceme s Vámi průběžně pracovat na Vašem růstu, nedovolit Vám, abyste přestali, i když si vypnete internet. Proto vycházíme každé dva měsíce, proto vyžadujeme předplatné alespoň 3 čísel. Záleží jen na Vás, zda na sobě chcete makat.
  2. Každé vydání je plné inspirativních úspěšných lidí, kteří mají dostatečný, téměř neomezený prostor na popis svých doporučení – větší prostor než na internetové stránce FirstClass.cz.
  3. Každé vydání má jedno téma. Každé další vydání na toto téma navazuje. Reagujeme na Vaše postřehy a žádosti, která z témat ještě více rozvinout. FC je živý organismus.

3 znaky, kterými je FC specifický

  1. Žádné shánění po trafikách, žádné ztrácení času. Magazín FC je na jednom jediném místě, této stránce. Objednáte, zasíláme. Poštovné hradíme my. Čas je nejdražší komodita v životě a my si vážíme Vašeho času.
  2. Každé vydání se vyprodává do posledního kusu. Každé vydání má striktně omezený tištěný náklad, protože i čas autora Petra Casanovy je omezený. Petr chce mít možnost se všemi čtenáři, kteří o to stojí, diskutovat o osvojení si dovedností, které v magazínu doporučujeme. Zkušenosti ukázaly, že toto je limit, který Petr zvládne. Proto větší tištěný náklad nepřichází v úvahu.
  3. Nelekejte se – uvnitř magazínu FC není reklama. Nemáme ji zapotřebí. Důvod, proč magazínu dáváme energii, je náš čtenář. Reklamě uvolňujeme jen tři strany obálky.

Zasíláme pouze v rámci České republiky. Zájemci ze zahraničí to řeší objednávkou přes přátele v Česku. My přímé zasílání do zahraničí neprovádíme! Elektronicky je možné číst FC přes Alzu zde.

Tištěný magazín FC lze získat pouze vyplněním těchto údajů:

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč (vč. 15% DPH)
3 čísla (půlroční) - 297 Kč (vč. 15% DPH)

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
5/2016 (září 2016)
6/2016 (listopad 2016)
1/2017 (leden 2017)

DÁRKOVÝ SPECIÁL FC 2016

Vychází unikátní limitovaná edice dárkového Speciálu FC, vhodná pro sběratele nebo jako ideální vánoční dárek pro ty, na jejichž spokojenosti Vám záleží. Obsahem letošního Speciálu FC je 7 rovnováh pro šťastný a úspěšný rok 2017. Speciál FC tradičně není součástí předplatného. Vychází 10. listopadu 2016.


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.