FC Magazín (vydání 6/2016)

screen-shot-2016-11-28-at-17-59-32

31. prosince stojíme se sklenkou sektu a formulujeme si svůj sen do nového roku. Toto vydání zasíláme s dostatečným předstihem na to, abychom si cíl nejen správně určili, ale také již 31. prosince věděli, JAK ho dosáhnout.

Ačkoli v prodeji bude nejpozději do konce ledna, průvodcem by se mělo stát po celý rok. Víru, sílu, energie, trpělivost, vytrvalost, ale i efektivitu a vůbec chytrost si osvojíme v metodikách, jaké pomáhají úspěšným lidem.

Pochopíme, co mají společného člověk a džbán nebo proč je na obálce muž jen s jednou paží.

TÉMA VYDÁNÍ: Jak slabiny měnit v přednosti

Připadáte si občas jako outsider? Zdají se Vám cíle příliš vzdálené a nedosažitelné? Cítíte, že ještě nejste dost dobří, že ještě není správný čas, že své cíle po 1. lednu zase odložíte?

Toto vydání se Vám to pokusí nedovolit, ať o sobě máte sebehorší mínění. Naučí Vás jinak pohlížet na své slabiny, zlepšovat se ať jako podřízený, nadřízený nebo lídr týmu.

Obsahuje i kalendář, jak v sobě budovat sebevědomí, pozitivní energii a úspěch, i kdyby mělo jít jen o malé výzvy. Bude Vaším společníkem bez ohledu na to, zda máte motivační diář FC, nebo ne. Pomůže Vám, aby rok 2017 byl prostě Váš. Chcete?

3 znaky, kterými je FC Magazín specifický

  1. Každé vydání je tematické. Každé následující vydání navazuje na to předchozí. Každé předplatné tedy představuje ucelený soubor. Přitom obsah neurčuje redakce, ale Vy. Předplatitelé mají možnost komunikovat přímo s autorem Petrem Casanovou, speciální e-mailová adresa pro dotazy, potřeby a problémy je na poslední vnitřní straně magazínu.
  2. Každé vydání má striktně omezený tištěný náklad, protože i čas autora je omezený. Petr chce mít prostor přímo komunikovat se všemi předplatiteli, kteří o to stojí. Větší tištěný náklad (více čtenářů, tudíž komunikací) z jeho časových důvodů nepřichází v úvahu.
  3. FC Magazín nelze koupit v ŽÁDNÉ trafice ani obchodě. Abyste ho nemuseli shánět tam či onde (každé vydání se vyprodá), je na jediném místě, zde. Objednáte, zasíláme – tam, kam si přejete v rámci České republiky. Poštovné neplatíte, to jde na náš účet.

Pokud nemáte rádi papír nebo žijete mimo Českou republiku, elektronický FC Magazín můžete číst kdekoli na světě, i na tabletu nebo chytrém telefonu, a to i v off-line režimu bez přístupu k internetu, prostřednictvím mobilní aplikace, která je ke stažení zde. Připravili jsme pro vás verzi nejen pro iPhony, iPady ale i pro zařízení s Androidem.

Tištěný FC Magazín zašleme po vyplnění těchto nezbytných údajů:

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč (vč. 15% DPH)
3 čísla (půlroční) - 297 Kč (vč. 15% DPH)

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
6/2016 (listopad 2016)
1/2017 (leden 2017)
2/2017 (březen 2017)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.