Magazín FC (vydání 3/2016, nové od 1. června)

titul FC3Chcete být šťastní a úspěšní. Budujete tedy kariéru. Soustředíte se na ni. A najednou – zhroutí se Vám zázemí, zdraví, nezbyl Vám totiž čas na rodinu, přátele, na sebe samé.

Co je to za život? naříkáte.

Soustředíte se tedy na znovuvybudování zázemí, pohody, osobní vyrovnanosti. Jenže bez peněz to v dnešní době jde těžko. Jste zpátky v začarovaném kruhu.

Co je to za život? opakujete.

Tak odkud vlastně začít? Walt Disney, kterému patří titulní strana, jako první nastínil takzvanou čtyřnožku vyváženého života, které je věnováno celých více než 110 stran!

Čtyřnožku, která patří k nejdůležitějším aspektům spokojeného života, představují naplněná mysl, srdce, tělo i duše. Jak každou z těchto nožek posílit? Jak ji neoslabovat? Co ve výsledku dokáže člověk, když se může spolehnout na vyváženou „životní židli“?

Vydání je přehledně rozděleno do čtyř částí, každá se důkladně věnuje jedné „nožce“. Jak dosáhnout kariérního úspěchu, a přitom neobětovat soukromí? Jak najít čas na osobní zájmy a ochranu zdraví, když čelíme stresu? Jak to udělat, abychom nepatřili do výroku dalajlamy: „Co mě nejvíce překvapuje? Lidé. 1) Nejdříve obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví. 2) Tolik se znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, takže nakonec nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. 3) Žijí tak, jako by neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili.“

3 důvody, proč otevřít toto vydání FC

  1. Obsáhlé příběhy úspěšných lidí, kteří se dostali z kritických situací (možná právě těch Vašich) inspirativním postojem. Možná řešení Vašeho „neřešitelného“ problému je blíže, než si myslíte…
  2. Detailní příklady a doporučení, jak od základů rozvíjet svou osobnost a postupovat k úspěchu, ať jím je pro nás cokoli (materiální existence, funkční vztahy, sebevzdělávání a osobní rozvoj).
  3. Širší pohled na nejdiskutovanější témata z portálu FirstClass.cz, více prostoru a rozborů.

V čem je magazín FC specifický

  1. Nemusíte běhat po trafikách. Vážíme si Vašeho času a energie. Všechny výtisky jsou na jednom místě, této stránce. Stačí v pohodlí svého domova uvést adresu (viz níže) pro zaslání Vašeho výtisku, uhradit platbu a expedujeme. Poštovné hradíme my.
  2. Rozesíláme na všechny adresy v rámci České republiky. Pokud žádáte zaslání většího množství než 1 výtisku (dárek, obchodní tým), pište prosím na redakce@firstclass.cz.
  3. Zakládáme si na pravidle „Nejsme to, co uděláme občas, ale to, co děláme opakovaně.“ Proto je magazín FC určen pouze čtenářům ochotným na sobě dlouhodobě pracovat. Jestliže během doby trvání svého předplatného (půl roku, rok) máte jakékoli dotazy k aplikaci uvedených tipů, zkušeností a doporučení, pište prosím přímo Petru Casanovovi na e-mailovou adresu uvedenou v tištěném magazínu.
  4. Všechna starší vydání magazínu FC jsou bohužel vyprodaná. Každé nové vydání je dostupné pouze do vyprodání zásob, dotisk neprovádíme. V okamžiku vytištění je vždy přibližně 90 procent celého nákladu rezervováno předplatiteli.
  5. Tištěný náklad je s ohledem na přímou komunikaci s Petrem a jeho osobní kapacity striktně limitován.

Pokud jste zvědaví jen na jedno vydání magazínu FC, nahlédněte prosím do digitální verze konkrétního vybraného vydání zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč (vč. 15% DPH)
3 čísla (půlroční) - 297 Kč (vč. 15% DPH)

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného.

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
3/2016 (květen 2016)
4/2016 (červenec 2016)
5/2016 (září 2016)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.