FC Magazín (dvouměsíčník, vydání 3/2017)

Nové vydání dvouměsíčníku FC, 104 stran, rozesíláme od 29. května 2017

Máš nějaký sen? A opravdu v něj věříš? Pak Ti blahopřeji. Bez snění si nelze žádný sen splnit.

Jen se rozhlédni. Všechno, co kolem sebe vidíš, někdy neexistovalo. Jedině v něčí hlavě jako bláznivá myšlenka, nápad, touha. A dnes to JE. Protože všechno, co si dokážeme představit, můžeme i uskutečnit. Od toho také sny jsou.

Zamysli se právě teď: O čem sníš? Je to úspěch? Zdraví? Majetek? Vzhled? Spokojenost? Kariéra? Vztah? Ukážu Ti, proč toho můžeš dosáhnout.

Podíváme se do lidského těla, jak v něm vlastně funguje vizualizace. Žádná ezoterika, ale FAKTA. Ukážeme si, proč konkrétní lidé dokážou uspět a také co přesně dělat, abychom uspěli i my.

Jak uskutečnit své sny

Zhubnout, když už si nevěříš… Vydělat, když máš pocit, že to nikdy nedokážeš… Sáhnout si na věc, která myslíš, že není stvořena pro Tebe… Udělat krok, který Ti všichni rozmlouvají, ale Ty víš, že je správný.

Ukážu Ti lidi, kteří řešili totéž co Ty. Vědí, jak to překonat. Pomohou Ti.

Než otevřeš toto specifické vydání, zasni se. Formuluj svůj sen. Napiš si ho. Hned na něm začneme pracovat. Bude to příjemné. Půjdeš přece za svým snem.

PŘÍŠTÍ VYDÁNÍ: O dnešní „době ledové“ ve vztazích (pracovních, partnerských, přátelských, rodinných) & Jak v ní úspěšně obstát (těšte se v FC 4/2017, nutno mít zajištěné předplatné, nejde o samostatný speciál)

O autorovi

PETR CASANOVA je zakladatelem FirstClass.cz, největší komunity osobního rozvoje na českém a slovenském internetu (čtvrt milionu fanoušků). Je autorem knih 250 zákonů láskyDvanáct srdcí a 100 nejkratších cest k Tobě. Pro čtenáře zaměřené na podnikání a zaměstnaneckou kariéru vydává také specifický magazín Business Leaders.

Magazín FC píše každé 2 měsíce jako poloknihu. Témata na sebe navazují. Vzhledem k omezenému času a vysokému zájmu čtenářů o osobní setkávání a konzultace Petr striktně limituje také počet vydaných výtisků, aktuální náklad činí 14 000 výtisků. Každé vydání je dostupné jen do vyprodání zásob. Všechna starší vydání magazínu FC jsou vyprodaná.

Papír, nebo elektronika?

Čteš raději z papíru? Pak stačí vyplnit formulář níže a časopis obdržíš na uvedené adrese. Kontakt na Petra je na poslední stránce.

Čteš raději ihned z chytrého telefonu nebo tabletu? Mobilní aplikace ke stažení elektronické verze FC je ZDE. Dostupné jsou verze pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné

6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného a DPH 10 %.

Platební metoda

Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo

3/2017 (květen 2017)
4/2017 (červenec 2017)
5/2017 (září 2017)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.