Rolls-Royce rozšířil výrobu. Míří do Jižní Ameriky, poprvé v historii!

- Reklama -

Rolls-Royce se rozhodl vykročit do nových teritorií. Kde ještě není? Ano, správně, v Jižní Americe! Vůbec poprvé v historii otevře nová dealerství v Brazílii a Chile, a to zkraje příštího roku, jak potvrdil boss automobilky Torsten Müller-Ötvös.

Ten uvedl: „Brazílie a Chile zaznamenávají zásadní ekonomický růst, který provází také nabývající zájem o luxusní produkty.“ Rolls-Royce to nehodlá podcenit, ostatně podobné okolnosti zažil na vlastní kůži v Číně, kam vstoupil a za posledních devět měsíců se mu zvýšily prodeje o 41 procent. Inu, nejlidnatější stát světa!

Rolls-Royce prostřednictvím skupiny Via Italia otevře nové dealerství v Brazílii a prostřednictvím Williamson Balfour Motors v Chile. V reakci na očekávané nárůsty obratů již britská královská automobilka rozšířila prostory a kapacity manufaktury v Anglii tak, aby se vyhovělo rostoucímu zájmu zejména o zakázkové modely Ghost a Phantom.

Konkurent značky Rolls-Royce, Bentley, již otevřel první showroom v Jižní Americe v loňském roce, a to v brazilském městě Sao Paolo. Na dračku tu jdou údajně vlajkové lodě značky Mulsanne a Continental.

Pokochejte se pohledem na záběry z ruční výroby Rolls-Royce. Chybí už jen bílé rukavičky…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ldzMVqSgTT4[/youtube]