Senzace! Ferrari už šije interiér z džínoviny

Jsou lidé, kterým i neobyčejný vůz jako Ferrari připadá obyčejný. V pražském showroomu Scuderia Praha mají konfigurátor, na kterém si standardní model Ferrari můžete do určité míry osobně vyšperkovat – jiné barvy, švy na sedadle, lišty prahů. Ihned na displeji vidíte, jak bude upravené Ferrari vypadat. Je to bomba, nicméně u této specifikace končí více automobilek. Navíc ústředí Ferrari každou personifikaci nepovoluje. Jednomu českému klientovi již nepovolilo růžové Ferrari, druhému pistáciově zelený lak, který používá Lamborghini. Nyní však Ferrari zavádí podstatnou novinku, jaká nemá u automobilek obdoby – klient, kterému nestačí osobní specifikace interiéru i exteriéru podle nabízeného vzorníku, si může doslova ušít Ferrari na míru. Ano, mít jedno jediné Ferrari na celém světě v podobě, jakou si navolí. Ferrari garantuje, že v podobné kombinaci materiálů a barev se žádné jiné nevyskytne. Program, který míří i do Prahy, obšírně představí prémiový magazín First Class Traveller. Na ochutnávku unikátní fotografie.

To, co vidíte ve Ferrari California, je opravdu riflovina. Klient si může vybrat z dalších exkluzivních látek, které žádná automobilka na světě nepoužívá. Tedy, mohla by používat, ale ještě to asi nikoho nenapadlo. Potahy mohou být ušity dokonce z materiálů používaných na formální společenské oděvy, saka, kalhoty, aby dokonale ladily s oblekem. Neuvěřitelně zajímavě vypadá džínový interiér v kombinaci s matným modrým lakem a modrými koly. Chvíli si musíte zvyknout, připadá vám to jako až příliš velký úlet. Ale v reálu vám to může sebrat srdce.

Ušít si vlastní Ferrari. Jediné na světě. Je jasné, že kompletně ručně zhotovený vůz bude tahákem pro nejnáročnější klienty, kterým kvůli exkluzivitě nebude vadit ani výrazný příplatek. Vždyť jedním z benefitů je i „nezbytná“ návštěva speciální výrobní haly v Maranellu. Více v tištěném Travelleru nebo přímo v showroomu Scuderia Praha v přízemí PPF Gate na Evropské ulici v Praze.