David Beckham rozprodává svou automobilovou sbírku. Chcete Bentley nebo Lamborghini?

- Reklama -

I bohatí a slavní mají své problémy. Hromady peněz si totiž mnohdy vůbec nestíhají užít. A to ani v případě, kdy šustivé papírky vymění za exkluzivní automobily. Nedávno to zjistil šestatřicetiletý fotbalista David Beckham, jehož vozový park již pokrývá několikamilimetrová vrstva prachu. Hráč klubu Los Angeles Galaxy tak hodlá prodat své dvě Bentley, BMW 645 Cabrio, Range Rover Sport i Lamborghini Gallardo. Pryč půjdou rovněž tři motocykly Harley-Davidson, což potěší hlavně Victorii Beckham. I když pravdou zůstává, že potenciálním „dárcem orgánů“ David nebyl již několik let.

Očekává se, že prodej automobilů a motocyklů by měl fotbalové hvězdě vynést 500 000 – 800 000 USD (9,5 – 15,2 milionu korun). Finance však nejsou důvodem, proč auta hodlají změnit majitele. Jmění Beckhamovy rodiny totiž dosahuje výše 150 milionů liber (téměř čtyři a půl miliardy korun). To naprosto stačí na zabezpečení Posh Spice a dětí Brooklyn Josepha, Romeo Jamese, Cruz Davida a Harper Seven na zbytek života.

David se však ukázal jako značný praktik. V nečinném zahálení automobilů ve Velké Británii nevidí smysl, stejně tak je však nehodlá ani převážet do Kalifornie, kde rodina v současné době žije. Ponechat si proto hodlá jen pro losangeleské klima vhodné kabriolety. Vzhledem k tomu, že české klima favorizuje spíše kupátka a off-roady, měli byste začít šetřit!