250 zákonů lásky – rozšířené vydání

Aktualizovaná kniha Petra Casanovy

TERMÍN VYDÁNÍ: Září 2020

399  vč. DPH

250 zákonů lásky – rozšířené vydání

Umění zvládání bouří a požárů ve vztahu

„Nemusíš tak hlasitě říkat, jak moc Ti na druhém záleží. To je patrné už ze způsobu, jakým s ním zacházíš.”

Mezinárodní bestseller, který českému autorovi zajistil celosvětový status Amazon Best-Selling Author. Anglická verze 250 Laws of Love se stala bestsellerem v USA, Velké Británii, Itálii a Španělsku. V Česku a na Slovensku původní 280stránkové vydání z roku 2015 více než desetinásobně překonalo hranici bestselleru.

Rozšířené a aktualizované vydání je doplněno o více než 20 stran. Nové případy a doporučení, plynoucí z moderní, zrychlené doby, tím víc ukazují, že láska je jako zahrada, o kterou je nutné se starat. Jinak přestane nést ovoce. A nebude to její chyba. Každá zahrada je přece vizitkou svých zahradníků.

Petr Casanova (*1974) je rovněž autorem bestsellerů Dvanáct srdcí, 100 nejkratších cest k Tobě, Protože, Cítit rozumem, myslet srdcem a Čtyři prány štěstí. Ve svých knihách ukazuje cestu z náročných vztahových situací.

Rozšířená kniha 250 zákonů lásky je vhodná pro všechny, kdo chtějí budovat dlouhodobý zdravý vztah, a zároveň jsou si vědomi, že nežijí v ideálním světě ideálních lidí.

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro