Jak moc litovat odchodu partnera poté, co mu přestalo stačit, kdo jsi?

Čertíte se nad nadpisem?

Nevěříte, že by muže mohly zásadně ovlivnit dosažené bohatství a úspěch? Že by mu sláva mohla zatemnit mysl? Že by nahoře mohl zažít závrať a neuvědomovat si, do čí náruče vlastně padá?

Anebo soudíte, že právě v horších časech přece každá žena při muži věrně zůstává, ba ještě zvýší svou trpělivost a podporu? Že když muž spadne na dno, není možné, aby žena odešla za někým, kdo je v té době naopak na cestě nahoru?

Naše specifická seznamka WithYou.cz píše zvláštní příběhy. I tento ukazuje, že je škoda ztrácet naději předčasně, ba že je lepší přistupovat k životu jako ke knize: pro jednou mrzutou kapitolu ještě nemá smysl odepisovat celou knihu – stačí otočit list, dát šanci pokračování příběhu a celý děj pak může dostat překvapivou pointu. Jako v příběhu, o kterém Vám povím dnes.

Jsem rád, že svou partnerku našel i velmi bohatý muž, který předtím dopadl na dno. I že svého partnera našla žena, která z každého předchozího vztahu odešla jen s igelitkou. Ale bylo třeba s oběma chvíli pracovat. I to je součást mé seznamky.

Jak dobře víte, na téma partnerských vztahů a překonávání největších životních krizí jsem napsal šest bestsellerů. Považuji si toho, že už první, 250 zákonů lásky, v anglickém překladu 250 Laws of Love, mi vynesl mezinárodní status Amazon Best-Selling Author, nicméně já jenom u autorství nezůstávám. Rád s lidmi komunikuji, a to hlavně v klubové zóně, uzavřené skupině s možností diskrétního vkládání osobních otázek. Kromě soukromých živých vysílání pro členy píšu třikrát týdně speciální článek na přání. Jako dnes.

Jak se tedy sebrat z toho, když náš pád na dno ocení protějšek odchodem, respektive když naši pomoc s jeho vzestupem k oblakům ohodnotí partner naší výměnou za někoho „modernějšího“?

Pojďme si to vysvětlit na konkrétním příkladu:

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde