„Miluji ji. Věřím, že i ona mě,“ řekl a já čekal radostný obličej. Ale místo toho zvážněl. A já jsem pochopil, že není náhoda, že za mnou přišel sám. Bez ní.

„Tak proč se nevrací?“ dodal a svěsil hlavu.

Byl večer a já se před nedělním velkým a vyprodaným setkáním v pražské Lucerně ještě stavil v kanceláři. On čekal před domem. Ne chvíli. Prý celý den. A ne poprvé.

Potřeboval naději. Potřeboval nasměrování. Potřeboval ztišit zjitřené srdce. Potřeboval vědět, jak „přežít“, než se ona rozhodne vrátit. Anebo také ne.

Na téma partnerských vztahů jsem napsal šest knih. Každá z nich je pro jedno specifické období vztahového života. Ta stěžejní, 250 zákonů lásky, se v anglickém překladu 250 Laws of Love stala bestsellerem v USA, Velké Británii, Itálii a Španělsku. Obdržel jsem status Amazon Best-Selling Author, ale jenom u autorství nezůstávám. Jsem rád, když se mnou lidé mluví o tom, co je trápí a v čem jim mohu pomoci. Proto vznikla facebooková stránka FirstClass.cz, která má dnes již více než 300 000 fanoušků, proto jsem založil diskrétní zónu se soukromou facebookovou skupinou, kde společně řešíme konkrétní problémy, s důvěrnou platformou na kladení osobních dotazů, jejichž příjemcem jsem pouze já. Proto jsem vytvořil uzavřené živé vysílání (každou středu), a proto třikrát týdně píšu speciální článek pouze na přání členů této skupiny. Jako dnes.

Je určen všem, kteří se ocitli v podobném „meziprostoru“ – ani ne ve vztahu, ani ne mimo něj. Věří, že spojení pořád existuje a že odluka je pouze dočasná. Ale jak to poznat?

Aby mě už nikdo nemusel čekat před mou kanceláří, nabídnu Vám způsob, jak trochu odlehčit svému srdci. Co pomohlo tomu chlapci, věřím, že pomůže i Vám. Vnitřní minirozhovor. Chcete?

Pokud ano, pojďme otázku za otázkou:

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde