Máte v sobě nějaké cizí zlé slovo?

Tlačí Vás jako nestravitelné sousto v žaludku?

Mrzí Vás jak to, co Vám druzí říkají, tak to, že si to neumíte nebrat osobně?

Leží Vám v hlavě, jak to někteří lidé dělají, že se nad cizí žluč tak lehce povznesou? Je to jen jejich přetvářka, nebo dovednost, kterou se můžete naučit i Vy?

S odpovědí na poslední otázku Vám mohu pomoci: Je to dovednost. Všichni se ji učíme, zápolíme s ní, ale zdokolujeme se v ní, jestliže postupujeme správně. Chcete se také zlepšit? Pak právě pro Vás mám dnešní článek.

Nevpustit kámen

Prací s vlastním myšlením se zabývám v každém vydání magazínu FC. Jeho odběratelé (nazývám je FC Premium) mají možnost přímé komunikace se mnou, když něčemu v jeho obsahu nerozumí a potřebují to dovysvětlit na míru své konkrétní situace, nebo jim nějaká technika/metoda nejde uvést do praxe. To je výhoda FC Premium – nejen čtení, ale i pomoc.

Téma neber si cizí zlo osobně je samozřejmě aktuální s ohledem na relativní anonymitu sociálních sítí, kde je možné ověřit si psychologický fenomén hozeného kamene. Ublížit zlým slovem je totiž stejně snadné jako vzít kámen a hodit ho do moře. Jenže také nikdo neví, jak hluboko ten kámen propadne a zda se ho vůbec podaří (z člověka) vyjmout. Jedno slovo v něm může zůstat navždy.

Jak tedy docílit toho, abychom se dokázali odosobnit od vnitřních dramat lidí, kteří mají potřebu zrovna nám teď ublížit?

Jak si nebrat osobně to, co se osobním zdá, protože ti lidé útočí na NAŠE slabosti, cíleně, vědí, že nás to bude bolet, a právě proto to říkají? Jak si to nebrat osobně, když to osobní je? říkáte si.

Jaké techniky tomu pomohou?

O tom bude dnešní klubový článek. Věřím, že Vám zklidní víkend.

Pojďme si to objasnit krok za krokem:

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde