Vážení čtenáři mých internetových článků, magazínů a knih,

vážení posluchači mých podcastů, živých vysílání a webinářů,

vážení účastníci mých konferencí, Velkých setkání a osobních setkání,

FirstClass, jako největší česká platforma osobního rozvoje, má nejen svou část veřejnou, na první pohled viditelnou, ale taky část neveřejnou, skrytou většině očí. Vysvětlím Vám proč.

FirstClass, který je vidět

FirstClass je systém osobního rozvoje. Jako půda, ze které rostou sazenice. Pro jejich růst je důležitý nejen nadzemní svět. Když už si rostlinka prorazí cestu na světlo, má skoro vyhráno. Pak už ji stačí sytit sluncem (nadějí), vláhou (motivací) a živinami (inspiracemi). To všechno poskytuje veřejný, „nadzemní“, všem viditelný FirstClass, který tvořím od roku 2011.

To jsou konkrétně mé každodenní články, podcasty, živá vysílání, komunikace ve veřejném prostředí. To vše dělám proto, aby kdokoli, kdo přijde zvenčí, i třeba anonymně, a FirstClass mu pomáhá, neztrácel víru, cestu, energii. Aby nadále rostl tak, jak si přeje.

Jenže existují ještě jedni lidé – kteří o světlo přišli. Nebo kteří svou cestu k němu zatím hledají.

Pro ně existuje soukromá část FirstClassu.

FirstClass, který není vidět

Pokud život chce, aby ses změnil, vystaví Tě krajnímu nepohodlí. Vystaví Tě tak hluboké tmě, jako by Tě zahrabal metr pod zem. Budeš si myslet, že Tě pohřbil. Ale on Tě zasadil. A chce, ať rosteš. Jenže Ty to v té tmě nemůžeš vědět. Netušíš, jak blízko je světlo.“ Čtyři prány štěstí

Pro tyto lidi je potřeba dělat mnohem víc.

Naslouchat jim, podporovat je, nenechávat je v jejich temnotě samotné.

Proto existuje neveřejný FirstClass – a dva jeho programy FC Klub a FC Premium.

FC Klub je, mimo jiné, uzavřená facebooková skupina a speciální články na konkrétní přání. V té uzavřené skupině jsou tisíce lidí jako Vy, připravení Vám dát svůj jiný pohled na Váš svěřený problém, nebo kterým můžete pomoci naopak Vy svým pohledem. Nikdo jiný než členové FC Klubu nemá do skupiny přístup.

FC Premium jsou všechny výhody FC Klubu + navíc ještě tištěný koučovací magazín FC až domů.

Přehled všech obsažených benefitů ZDE >>>.

Petr Casanova

Přes veškerou snahu není v mých silách reagovat ve veřejné části FirstClassu (komentáře na Facebooku, zprávy na Facebooku) na každý podnět čtenářů. FirstClass má jen na Facebooku více než 300 000 fanoušků a 1 000 000 čtenářů měsíčně. Nemám šanci osobně všechny Vaše zprávy a komentáře ani přečíst, natož každému zvláště reagovat. Můj čas je limitovaný.

Pokud však svou přítomností v programech FC Klub nebo FC Premium dáváte najevo, že své problémy skutečně řešit chcete, napište mi na mou speciální e-mailovou adresu.

Postupujte takto:

  1. Zvolte si svůj program ZDE
  2. Jako člen programu FC Klub nebo FC Premium požádejte o přijetí do uzavřené facebookové skupiny Klub Motivace FirstClass.cz
  3. Po schválení Vaší žádostí vstupte do uzavřené skupiny Klub Motivace FirstClass.cz
  4. První zpráva na zdi (najdete také jako Oznámení) obsahuje mou e-mailovou adresu
  5. Pošlete mi e-mail. Reaguji podle svých časových možností.

Jestliže cítíte, že prémiové programy FC Klub nebo FC Premium nevyužijete, přeji Vám příjemné čtení a poslech bezplatného obsahu ve veřejné části FirstClassu.

Ať nadále rostete, jste šťastní a naplnění.

Petr Casanova, zakladatel FirstClassu