Dr. J. B. Hill, vnuk Napoleona Hilla, při natáčení filmu, který Vám může změnit budoucnost.

Jmenoval se Napoleon Hill (1883–1970). Jako reportér zpovídal nejbohatší lidi své doby a ptal se na cestu k úspěchu. Výsledkem byla legendární kniha Myšlením k bohatství, tak trochu Bible svého druhu, které se prodalo na sto dvacet milionů výtisků.

Dodnes je zdrojem, z něhož vycházejí všichni autoři motivační literatury. Hill, který se narodil do chudoby a na základě zjištěných principů sám zbohatl, totiž vždy tvrdil: „Cokoli si mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho je člověk schopen dosáhnout.“

Ta kniha má z dnešního pohledu možná jedinou chybu: Vznikla v jiné době. Neobsahuje moderní důkazy, současné příběhy, cesty úspěchu do této doby.

Proto Nadace Napoleona Hilla, která pečuje o autorův pozoruhodný odkaz a je vedena J. B. Hillem, vnukem samotného Napoleona Hilla (na fotografii), provedla update. Vytvořila film, který vychází ze slavné knihy, ale patří do dnešní doby. Hovoří v něm žijící úspěšní lidé, kteří sdílejí své příběhy a zkušenosti a které spojuje jedno – bez Hillovy filozofie by těžké okamžiky, které je všechny potkaly, patrně nedokázali překonat a uspět.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde