5 znamení, že se nám otevírá třetí oko aneb Jak se propojit s intuicí

- Reklama -

Úvodem: Když jsem před časem namluvil video o andělech mezi lidmi, udivilo mě, kolik čtenářů věří ve skutečné anděly. Když jsem pak v magazínu FC psal o „myšlení srdce“, šokovalo mě z Vašich vzkazů, co všechno už lidé vědí o duši. Je tak obtížné hovořit nebo psát o věcech, které lze pouze procítit. A přesto je to tak nutné.

Dnes tedy něco o zvláštním jevu, kterému někdo říká intuice, někdo vnitřní hlas, někdo třetí oko. Ale na pojmu nezáleží, jde o totéž.

Co je třetí oko

Nevěříte, že máme mnohem bohatší zrak, než se na první pohled zdá?

Vnější oko rozeznává barvy. Dokáže vidět svět v plné hmotné kráse. Dokáže rozlišit půvab od ošklivosti a nutit nás k přemýšlení o tom, co vidíme. Ano, díky dvěma zevním očím se obracíme do sebe a otevíráme tak i své další, duševní oko. To nám umožňuje vidět za věci hmotné, vidět v čase, vidět svou vlastní budoucnost a karmu, prohlédnout druhého člověka, ještě než promluví. Vnitřní oko není šarlatánství. My všichni jsme schopni domyslet důsledky svých činů ještě dříve, než je uskutečníme. My všichni dokážeme navnímat jiné lidi, „mít z nich pocit“, a to už jen z jejich výrazu, gest, dojmu, beze slov.

Pověst říká, že to třetí oko, schopné „vidět“ víc, než dokáže vnější zrak, dříve člověk viditelně měl. Připravili jej však o něj dávní vládci, aby člověk byl poslušnější, krotší, více poslouchal a méně uvažoval, nepokládal si otázku: Proč se podřizovat vládcům?

To jsou samozřejmě historické spekulace. Pojďme raději k faktům.

Vědci existenci jakéhokoli dalšího oka v člověku dlouho popírali. Pak objevili v mozku záhadnou žlázu. Nazvali ji epifýza, šišinka mozková. Zjistili, že ovlivňuje tělesný metabolismus a má zvláštní funkce. Například: vystavená světlu dokáže reagovat na vizuální podněty podobně jako běžný zrak. „Jako kdyby šlo o zakrnělé oko,“ připustili vědci.

Zdůrazněme však: PODOBNĚ jako běžný zrak.

Epifýza totiž umí mnohem více než běžný zrak.

Co dokáže třetí oko

Kromě jiného pomáhá vylučovat DMT, přezdívanou molekula duše. Při správné funkci epifýzy je člověk schopen nevysvětlitelného vhledu do cizího těla. Co tím myslím? Je schopen „vidět“ věci jinak, než jak se na první pohled zdají. Vnímat je opačně, než jak je před námi druzí manipulují, tají.

Podle vědců správně fungující epifýza záhadně zrychluje chápání i rozhodování, aniž by k tomu měl člověk logické argumenty. Jinými slovy: Člověk s rozvinutým třetím okem umí vnímat a vyhodnocovat i to, co jeho pět smyslových orgánů nezachycuje, nebo opak toho, co zachycují smyslové orgány.

Něco jiného vidíš a slyšíš, ale něco jiného cítíš. Máš pocit, že… to, co vidíš a slyšíš, není pravda.

Sám jsem se dlouho povídačkám o třetím oku smál, než mi vstoupili do cesty velmi úspěšní lidé, označovaní jako vizionáři. Ve svém oboru byli vždy o krok napřed. Jako by tušili, kam se trh posune. Jako by uměli odhadnout reakci zákazníků na své produkty a služby. Jako by do nich VIDĚLI.

„To je intuicí,“ smáli se na moje otázky. Ale pak mi řekli, že prostě využívají DAR v sobě. Dar, kterému věří a který rozvíjejí. Dar, který je nikdy nezklame.

Chtěl jsem vědět víc, a tak mi vysvětlovali, jak poznat, že se třetí oko člověku otevírá…

Otočte, prosím, na 2. stránku.