Odešel blízký člověk. Jak se s tím vyrovnat?

Proč Ti druhý nestojí za upřímnost?
- Reklama 4 -

Co jste doposud budovali, jako by ztratilo smysl. Celý život jako by pozbyl směr, barvu, důvod a budoucnost. Takový je pocit, když odejde někdo blízký. Někdo, po kom zůstane jen zející díra v srdci, nenahraditelná. Jak se s tím vyrovnat?

Proč pořád něco ztrácíme a nalézáme?

Svěřujete mi denně své příběhy a žádáte o odpovědi, uklidnění. Cítím však, že něco se změnilo. Jsou to Vaše otázky. Už se neptáte jenom JAK, ale také PROČ. Například: PROČ se to vlastně vůbec děje? PROČ přicházíme o lidi, kteří jsou pro nás důležití, kterých si vážíme a bez kterých se nám v životě pokračuje hůř? Jaký to má smysl?

Proč se máme pořád s něčím vyrovnávat? Jaké poslání tu vůbec máme?

Píšu pro Vás novou knihu, první, která se nečte očima. Vyjde přibližně za měsíc.

Ano, po knihách 250 zákonů lásky a Dvanáct srdcí to bude zvláštní kniha a vím, že ne pro každého. My přece tak rádi věříme očím a oči věří pouze tomu, co vidí. Jenom to pro ně existuje. My se však budeme poprvé zabývat také tím, co vidět není, co lze „jen“ cítit, v co lze „jen“ věřit, ale přece to existuje a přímo ovlivňuje naše vztahy.

Co je za plentou tohoto života?

Bude to kniha o prapůvodu života, jeho skutečném smyslu, o silách, které nás nepřetržitě prověřují, protože chtějí, abychom se posouvali, o podstatě všech nálezů i ztrát, jimiž denně procházíme, jimž nerozumíme, a přitom jsou pro nás tak důležité.

Psát o tom, co slovy nejde pojmenovat, je překvapivě snadné, když můžete zavřít oči a psát pro ty, kdo také cítí.

Proč se to všechno děje? Co se po nás chce? Proč to musíme PRÁVĚ TEĎ prožívat?

Bude to uklidňující kniha, která se Vám nebo důležitým lidem Vašeho života bude snadno číst i chápat. Protože k jejímu porozumění nebudete potřebovat oči ani mysl. Ba naopak: „Někdy, když zavřeš oči, teprve začneš vidět.“

Přejete si vědět, až tato kniha bude k dispozici? K odběru informací pouze pro tuto ojedinělou publikaci se můžete přihlásit zde.

© Petr Casanova

- Reklama 5 -