Jak se resetovat v 20 minutách aneb Úleva s kostkou ledu

Nepozvali mě. Nic pro ně neznamenám.

„Perdóname, me siento mal,“ řekl a klesl na židli v poradní místnosti. Nemusel to říkat, bylo zjevné, že se cítí špatně. Byl bledý, zesláblý, hlava mu zjevně třeštila, jako když do džbánu vhodíte skleněnku.

První partner mu nabídl prášek.

Druhý kávu.

Třetí alkohol.

Ale nikdo nezvolal: „Le traigo un cubo de hielo!“ Tedy: „Už nesu kostku ledu!“

Jako by nikdo z mých partnerů v Madridu nevěděl o bodě feng-fu…

Resetovací tlačítko

Když se sekne počítač, modem, set-top box, vždycky můžeme obnovit původní funkce. Stačí stisknout tlačítko RESET (anglicky znovu nastavit).

Žádná technika ve svém důsledku není dokonalejší než člověk (jak by mohla, když ji vytvořil člověk?). Tudíž i člověk má své resetovací tlačítko. Víte o něm?

Je to univerzální bod, který ovlivňuje VŠECHNY buňky, orgány a systémy v těle. Staří Číňané tento tlakový bod masírovali a léčili tak hlavně nachlazení, bolesti hlavy a namožené svaly.

Přiložit na něj kostku ledu a nechat ji tam dvacet minut volně tát přispívá ke snížení bolesti kloubů, zubů a samozřejmě hlavy, zlepšení funkce kardiovaskulárního a trávicího systému, zmírnění příznaků astmatu, artritidy, hypertenze i hypotenze, tlumení neurologických a menstruačních poruch, zpomalení stárnutí, zprůchodnění štítné žlázy, snižování obezity a také to pomáhá lépe zvládat stres, chronickou únavu, nespavost a deprese.

Kde ho najít

To je on! Žlutě vyznačený feng-fu.
To je on! Žlutě vyznačený feng-fu.

Předkloňte hlavu a sáhněte si na zátylek. Tam, kde končí lebka a začíná krk, je první krční obratel. Tam je bod feng-fu.

Měli byste cítit proluku mezi dvěma krčními svaly. Pokud máte problém s nalezením, nakloňte hlavu dozadu, případně pomalu, ale výrazně pokývejte hlavou (mlčenlivé ano), abyste své krční svaly cítili lépe. Přesně ve středu mezi nimi je bod feng-fu.

Podle starověkých Číňanů je zde brána k vnitřní moudrosti. Na šíji není náhodou. Šíje propojuje informace srdce a mozku, citu a intelektu. Jako by tu docházelo ke spojení duchovna a hmoty, těla a vědomí.

Podle mystiků právě prvním krčním obratlem probíhá prazákladní energie z vesmíru. Je to zkrátka bod, jehož stimulace nás osvěžuje, restartuje.

Jak to provést během 20 minut pomocí kostky ledu?

Otočte, prosím, na 2. stránku.