5 megavýzev, které z roku 2017 udělají Tvůj nejúspěšnější

Někdo mu řekl, že to nedokáže? A s kým ho poměřoval? Viděl mu do hlavy?
- Reklama 4 -

Co je Tvá skutečnost?

Jak dostat to, co od života chceme?

Pablo Picasso řekl: „Všechno, co si dokážeme představit, je skutečné.“

A dodal: „Když se dostatečně dlouho díváme na strom, pohne se. Všichni zkrátka vidíme to, co chceme vidět. A všechno, co si dokážeme představit, jsme schopni uskutečnit.“

I psychologové tvrdí, že nic neovládá náš život tolik jako naše mysl – jako to, co ve své mysli nosíme. Stáváme se tím, čemu věříme. Když jsme přesvědčeni o tom, že svůj sen si splnit nemůžeme, nesplníme si ho – protože naše mysl nebude hledat žádné cesty a naše tělo žádné kroky ke splnění tohoto snu.

„Nikdy nedokážeš to, co si neumíš představit,“ zakončil Picasso s tím, že pokud chceme skutečně změnit výsledky, musíme v první řadě změnit svůj přístup, své myšlení.

Jaká je Tvá vize? Kým se stáváš?

Je to přesně čtyřicet let, co se devětadvacetiletý Arnold Alois Schwarzenegger rozhodl skončit s kulturistikou. Když se ho reportér ptal, co teď bude dělat, prohlásil: „Teď začnu pracovat na tom, abych se stal největší hereckou hvězdou v Hollywoodu.“

Reportér byl zjevně zaskočený. Hollywood do té doby nedobyl nikdo, kdo by měl jenom svaly, nebyl profesionální herec, neuměl angličtinu a pocházel z malého Rakouska. Zeptal se tedy Schwarzeneggera, jak to chce udělat. Arnold se usmál: „Stejným způsobem, jakým jsem se stal nejlepším kulturistou. Nejprve si vytvořím VIZI, kým se chci stát. A pak ve své mysli ZAČNU ŽÍT tak, jako bych tím člověkem už byl.“

Schwarzenegger se stal nejlépe placenou hereckou hvězdou v Hollywoodu. Než se tak stalo, dřel na sobě dennodenně – jako ten, kdo již je úspěšný a o svou pozici nechce přijít.

Jako ten, pro koho dennodenní dřina není cílem, ale cestou.

Dáš tyhle výzvy Ty?

Kdo už otevřel nové vydání magazínu FC (s polonahým mužem na obálce), objevil mnou navržený kalendář 31 výzev pro první měsíc roku 2017.

Ti, kdo si pořídili také motivační diář FC, stáli o nějaké dlouhodobější výzvy, třeba celoroční.

BUDIŽ. Mám tedy pro Vás 5 výzev a je na Vás, kolik dní po sobě je zvládnete.

Pokud je udržíte po celý rok, pak letopočet 2017 bude Vaším nejúspěšnějším ze všech dosavadních v životě. Protože dokážete po celý rok překonávat největšího soupeře, jakého máte. Sami sebe.

A je úplně jedno, jakému životními cíli se příští rok oddáte. Tyto výzvy jsou totiž kompatibilní s JAKÝMKOLI cílem.

Máte na to! Nejste sušinky, abyste tak snadno vypadající výzvy nedali.

Začněme hned prověrkou charakteru.

Otočte, prosím, na 2. stránku.

- Reklama 5 -