Zavádíme novou službu: Zeď synergie

Máte nápad na podnikání, ale chybí Vám člověk na jeho uskutečnění?

Sháníte do týmu parťáka, investora? Nebo vrbu, jíž potřebujete svěřit svá úskalí a poradit v situaci, se kterou nemáte osobní zkušenosti?

Nebo prostě jenom nemáte v současnosti pracovní využití a chcete být užiteční někomu, kdo do svého projektu dává srdce i rozum, ale chybí mu zrovna to, co máte Vy?

Nezoufejte. Od čeho je tu FirstClass?

Jasněže nikdo neumí všechno. Vzájemně se potřebujeme. Internetový portál FirstClass.cz i časopis FC, byť nabízejí zcela jiný obsah, jsou od začátku více než jenom čtením. FirstClass je především komunita, která jen na Facebooku čítá momentálně více než 44 000 uživatelů. Naše tituly jen za poslední měsíc přečetlo přes 340 000 čtenářů, kteří se zajímají o úspěch. Každý umí něco. Co nemáte Vy, mají druzí. Co někdo jiný potřebuje, můžete nabídnout Vy. Proč si nepomoci? Proč nevyužít krásné synergie touhy, kreativity a ctižádostivosti? Proč složitě hledat někoho, kdo přitom stojí vedle Vás a čte totéž, co Vy?

Pojďte se propojit!

tým

Časopis FC už na svých stránkách nabídl dvě Zdi. Na Zdi cílů se čtenáři za poplatek 1000 Kč veřejně zavázali, že do roka a do dne splní úkol, který pro ně osobně byl podstatný a s nímž se do té doby neuměli vyrovnat. Ve vydání FC 4/2014 přineseme zúčtování. Celkem 58 účastníků Zdi cílů pochopilo, jakou moc má veřejně otištěný závazek a neoddiskutovatelný časový limit. Že tady už se opravdu nevystačí s výmluvami, odkládáním, hledáním záminek, proč něco nejde. Nýbrž že musejí opravdu ZAČÍT konat. Konstruktivně konat.

Zeď

Druhou inspirativní Zdí, kterou jsme přinesli v časopise FC a od té doby ji tiskneme pravidelně, je Zeď činů. Tato třístránková rubrika v každém vydání přináší konkrétní příklady našich předplatitelů, kteří se přestali vymlouvat a bát svých snů, ukončili nefunkční vztahy a otravná zaměstnání a uskutečňují svá vlastní podnikání. Jejich příběhy inspirují dvojnásob: jak překážkami, s nimiž si poradili, tak úžasnými nápady. Dokazují, jak posilující a naplňující je jít za svými plány a naopak jak zbytečné je marnit čas činnostmi, které nás nebaví, neuspokojují, a přesto si myslíme, že nic jiného dělat nemůžeme…

Nyní tedy přichází třetí Zeď. Zeď synergie. Zajímají Vás detaily?