Plaťte rukávem saka: efektní novinka pro čaroděje mezi vámi

- Reklama -

To snad není pravda. Dnes jsou Čarodějnice a žádná košťata ve vzduchu. Dámy mají zřejmě zdržení. Budiž. No tak přispěchám s malým kouzlem sám.

Dávejte pozor:

Stojím u pokladny.

Nemám hotovost.

Nemám platební kartu.

Nemám stravenky.

Pohladím platební terminál v obchodě nebo v taxi a povím mu: „No tak, kámo, protentokrát mi to odpusť a buď tolerantní.“

Co myslíte, že se stane?

Čárymáry fuk! „Transakce uskutečněna!“

Nevěříte? Ani dnes, v kouzelný den?

Přesto je to realita.

Trochu se bojím o srdíčko pokladních a starších spoluobčanů ve frontě, kteří nečtou FirstClass.cz, a ještě nevědí o bezkontaktním platebním saku, které ve spolupráci australské Heritage Bank a společnosti Visa ušili japonští krejčí od MJ Bale. Půvab skýtá už navenek – na dotek příjemnou a kvalitní australskou vlnou merino. Kouzlo ale obsahuje rukáv, do něhož je všit podobný čip, jaký mají bezkontaktní platební karty. Stačí manžetu přiložit a platba je hotova.

Více na videu:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1xtXy9RXtvg[/youtube]

Oblek je nyní testován jedenácti muži. Všichni zjistili jedinou chybu. Že dobrý skutek je po zásluze potrestán. Když totiž chcete někomu pomoci s uložením nákupu z pohyblivého pásu do tašek a šmrncnete rukávem o terminál, ještě než šťastná osoba stihne zaplatit, Vaše sako jaksi automaticky zaplatí za ni.

Na druhou stranu, co Vám pár rohlíků udělá?

Další krásné nápady k využití v českém prostředí naleznete v tištěném časopise FC. K dispozici je pouze zde. Zašleme Vám ho kamkoli v ČR. Pokud žijete v zahraničí, elektronická verze časopisu je ke stažení zde

© Petr Casanova