Chytré stoly v restauraci. Pojďte na síť, pište na Facebooku… čekání vám uteče

- Reklama -

Při neděli řeším zásadní problém. Můj kamarád je na kordy s přítelkyní.

Ona mi brečí do telefonu, že on je závislý na chytrém telefonu a v restauraci, místo konverzování s ní, neustále prohlíží maily a statusy na sociálních sítích. Na páteční večeři už mu mobilní telefon nekompromisně zabavila, a protože je učitelka, vrátí mu ho až na konci školního roku. On od pátku trucuje a zoufá si, že ona se chce přestěhovat k moři, jenže jemu se nechce z velkoměsta.

Protože jsem dobrá duše, mám pro ně, i všechny podobné páry, řešení.

Dubaj.

Ne jen proto, že je to město u moře. Ale hlavně kvůli téhle restauraci.

Interaktivní stůl

V Ebony Interactive Restaurant si totiž chytré telefony nemusíte vytahovat z kapsy. Mají tu interaktivní stoly. Desku tvoří dotyková obrazovka, takže během čekání na pokrm i jeho konzumování můžete nerušeně surfovat na internetu.

Nejsou tu slánky, pepřenky ani jídelní lístek. Na dotykovém stole nesmí být nic. Menu si nalistujete v systému. Objednávka se odešle rovnou do kuchyně a než jídlo dorazí, vyberete si vhodnou tapetu stolu, virtuální prostírání. Ani na placení nečekáte, obsluhu zavoláte jedním klikem a online si zavoláte i taxi.

Jak to funguje v reálu, podívejte na videu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wOULlinWS1A[/youtube]

A pokud nechcete z restaurace odcházet sami, je možné si mezi stoly posílat veselé vzkazy a seznamovací dotazy. Doufáme, že strávníkům z některých nevyžádaných milostných pozdravů nezaskočí…

Další inspirace ze zahraničí, které by mohly zaujmout podnikatele v Česku a zajistit jim konkurenční výhodu, přinášíme v časopise FC.

© Petr Casanova, foto: Ebony Interactive Restaurant