Bugatti 12.4 Atlantique: Vychutnejte si video zatahovací střechy

- Reklama -

Velké plány, ponurá současnost. Automobilka Bugatti vyhlásila, že nehodlá pokračovat na novém modelu, který by nahradil nejrychlejší vůz současnosti, a navíc má potíže prodat zbývajících 40 Veyronů – „sekera“ v tržbách téměř jeden a tři čtvrtě miliardy korun je znát.

zepředu

Italský designér Alan Guerzoni nabídl toto řešení. Navrhl nové Bugatti, ve verzích kupé a spider kombinuje klasický design a moderní technologie.

zezadu

Pod názvem Bugatti 12.4 Atlantique vypadá jako ze 30. let minulého století, především je cítit inspirace modelem Type 57SC Atlantic z roku 1935, ale nové časy signalizují LED světlomety a protažená záď, která podtrhuje jednoduchost a čistotu linií.

Kokpit

V kokpitu jsou použity kůže, mahagon, hliník a karbonová vlákna, nicméně nejvíce přitahuje pevná střecha, jejíž dvojité zasouvání musíte vidět na videu!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NF26O5xUBOw[/youtube]

Je nám jasné, že pokud vůbec vstoupí do výroby, bude stát pořádný balík. Tohle není investice o rozumu, ale o emocích. A také o snu, který si můžeme splnit. Jak řekl Steve Siebold v ranním rozhovoru, své Ferrari potřebujeme všichni

V aktuálním vydání časopisu FC se věnujeme novému Jaguaru, který byl výzvou pro konstruktéry. Jak se podařil?

-cas-