Protože: První kniha věnovaná rozumu, aby pochopil srdce

Máš v sobě spoustu PROČ.

Proč jste se museli potkat – s někým, kdo se Ti vzdaluje, čím víc se mu snažíš přiblížit? Proč musíš milovat zrovna jeho a odmítat kohokoli jiného?

Proč teď nevíš, jak žít vlastní život? Proč musíš mít v myšlenkách pouze jeho? Proč se nemůžeš pohnout z místa?

Proč váháš, jestli tomu dát čas? Proč cítíš, že se Ti „podařilo“ zkazit, co se dalo? Proč se bojíš, že přicházíš o to jediné, co kdy mělo smysl?

Zodpovím Ti stovky Protože. A Ty mi něco slib.

Budeš věřit v slunce, i když nesvítí. Budeš věřit v lásku, i když ji nazpět zatím necítíš. Budeš věřit v Boha, i když podle Tebe nekoná. Budeš věřit v zítra, i když cítíš dnešní sražení na kolena. V knize Ti vysvětlím proč.


Náhled vybrané části knihy Protože

4. kniha Petra Casanovy

„Věnováno ROZUMU, aby měl více pochopení pro SRDCE, které dokáže MILOVAT člověka a současně NENÁVIDĚT jeho činy.“ P.C., květen 2018

Po mnohonásobných bestsellerech 250 zákonů lásky (in English: 250 Laws of Love), Dvanáct srdcí a 100 nejkratších cest k Tobě přichází Petr Casanova (*1974) s unikátní knihou, která spojuje psychologii, biologii, historii a další obory lidského poznání, aby jednoduchým jazykem pomohla vyřešit konkrétní situace a bolesti, se kterými čtenáři nedokáže nebo nechce pomoci nikdo jiný.

300 stran, termín vydání 30. května 2018, zahájen předprodej pro Českou republiku. Na Slovensko bude možné zaslat knihu bezprostředně poté (po 30. květnu), kdy již fyzicky vytištěnou knihu objednáte v shopu.

Chcete osobně mluvit s autorem?

Chcete s Petrem z očí do očí probrat svůj případ? Unikátní příležitost bude v pondělí 18. června 2018 odpoledne. V Praze proběhne speciální křest knihy. V ceně vstupenky je podepsaná kniha, Petrovo osobní věnování, povídání o knize i o tom, co Vás konkrétně trápí.

Vstupenky na křest je možné získat pouze zde, kapacita je s ohledem na omezený počet osobních setkání velmi limitovaná.

Objednávka knihy "Protože"

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručeníDetaily objednávky

ks    za cenu 369 Kč/ks (vč. 10% DPH)

Cena poštovného je 60 Kč (vč. 21% DPH)

Platební metoda
Online platební kartou Bankovním převodem

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s Informací o zpracování osobních údajů.

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s obchodními podmínkami a s jejich obsahem souhlasím.