FC MAGAZÍN

FC je tištěný koučovací magazín, unikátní publikace na českém a slovenském trhu, která Vám systematicky pomáhá zvládat konkrétní okruhy životních problémů.

Není to časopis, jaký znáte, spíše kniha. Každé dva měsíce na jedno konkrétní téma, vzaté do potřebné šířky i hloubky sto tiskových stran. Zkušenosti psychologů, příklady inspirativních vzorů i doporučení těch, kteří si Vašimi těžkostmi prošli před Vámi. Ukážou Vám cestu.

Jednotlivá vydání na sebe postupně navazují. Například: V edici 2020 se věnujeme posunu od minulosti (těžké ztráty nebo chyby) do lepší budoucnosti, a to cestou metodiky vyrovnání se s minulostí (1. vydání), zvýšení sebevědomí (2. vydání), zapojení vizualice (3. vydání), jako by šlo o překonání příkopu v návazných fázích – postavení mostu, sebrání odvahy, vykročení.

Magazíny lze kupovat samostatně, nebo spolu s programem FC Premium (magazín + všechny výhody FC Klubu, jejichž výčet je uveden ZDE).


Aktuální vydání: FC 03/2020

Téma: JAK FUNGUJE PŘEDSTAVIVOST

„Nejlepší způsob využití představivosti je tvořivost. Nejhorší způsob využití představivosti je úzkost.“ Deepak Chopra, strana 16

Pronásledují Vás oslabující představy – žárlivost, úzkost, černé vize toho, co všechno špatného by se Vám mohlo přihodit? Anebo naopak – rádi byste využili svou představivost k posilujícím vizím – zlepšení svého života, kariéry, spokojenějšího vztahu?

Vyrovnáni s minulostí a se spraveným sebevědomím je čas začít tvořit lepší přítomnost. Využít nástroje, které nám dal život – vizualizaci, intuici, snění, ale také příznivá znamení a symboly kolem nás. Myslíte, že to bude ezoterické vydání? Ale vůbec ne. Vítejte ve své božské mysli!

Automaticky obdržíte až domů v rámci programu FC Premium. Registrujte se ZDE.


Minulé vydání: FC 02/2020

Téma: JAK ZVEDAT SEBEVĚDOMÍ

„Když jsem se dětí ve třídě ptal, z čeho mají největší strach, udivily mě: Neúspěchu. Chápete? Ony se nebojí války nebo rakoviny. Bojí se selhání. Jak pak mohou ve svém životě dosáhnout úspěchu, když se bojí selhání a selhání je součástí školy života?“ Marian Jelínek, strana 66

Nevěříte si? Pochybujete o sobě? Zápasíte se sebepřijetím, sebehodnotou a sebeposouváním? Nebo je to problém někoho z Vašich blízkých, Vašeho dítěte? Nadešel čas to změnit.

Všechno o zdánlivých maličkostech, které kradou člověku sebevědomí, a účinných postupech, jak se bránit. O lidech, kteří ponižují, oslabují, opouštějí. O přepínačích v myšlení, schopnosti vzepřít se manipulaci, přepsat rodičovské vzorce chování, zvyšovat sebejistotu a sebedůvěru.

Vydání volně navazující na problematiku uzavření minulosti. Předpoklad pozitivní budoucnosti.

Automaticky obdržíte až domů v rámci programu FC Premium. Registrujte se ZDE.

Samostatně k zakoupení na shop.firstclass.cz (po vyprodání nedostupné)


Minulé vydání: FC 01/2020

Téma: JAK POSTAVIT MOST PŘES MINULOST

„Tabuizované téma. Přitom jsem si konečně přestala připadat hloupě. Zjistila jsem, že dětstvím doba učení nekončí. Že škola pokračuje. Že sice jsme už velcí, ale některé věci se musíme učit znovu, jako kdybychom měli znovu číst a psát. Třeba říkat NE.“ Vlastina Svátková Kounická

Drsné odmítnutí? Neodpustitelná vlastní chyba? Těžké dětství, přes něž se neumíme přenést a které kontaminuje i naši dospělost, naše vztahy v přítomnosti? Jak ze začarovaného kruhu?

Vyhoření v práci i osobním životě. Citová závislost na toxickém člověku. Rána z nevěry a druhá šance ve vztahu, který už má narušenou důvěru. Pokaždé se ptáme: Jak to máme překonat?

Úžasné psychologické metody sebeposouvání, odpuštění, sebezlepšování. Uzdravení vnitřního zraněného dítěte, práce s výčitkami okolí i vlastního ega. Výchozí vydání lepší budoucnosti.

Automaticky obdržíte až domů v rámci programu FC Premium. Registrujte se ZDE.

Samostatně k zakoupení na shop.firstclass.cz (po vyprodání nedostupné)


Další informace

  • FC vychází každé dva měsíce, a to na začátku února, dubna, června, srpna, října a prosince.
  • FC je primárně vyhrazeno členům programu FC Premium, těm automaticky chodí až domů.
  • Ostatním zájemcům děkujeme, ale volně dostupné jsou už pouze výtisky nabízené zde.

© 2020, First Class Publishing