Tištěný magazín FC

Články, které na internetu nenajdete. Více než 110 stran, které se neprodávají v žádné trafice. Unikátní magazín, který jde zakoupit pouze tady. Svět a myšlení úspěšných v podrobných návodech.

titul2

„Nemožné je jenom silné slovo. Nemožné není fakt. Nemožné neexistuje.“ Muhammad Ali

Rádi říkáme, že je něco nemožné. Pak přijde někdo, kdo to neví a uskuteční to. Nové FC číslo 2/2015 je plné lidí, kteří dokázali to, co ostatní měli za nemožné. Vybudovali byznys bez peněz nebo předpokladů, třeba i na mateřské nebo vyhozeni rodiči z domova. Překonali těžkou závislost. Uskutečnili cestu kolem světa. A mnoho dalšího. Zkrátka splnili si své sny.

Ti lidé neměli štěstí. Okolnosti jim nepřály. Jim to nevadilo. Tak si optimální podmínky vytvořili. Svým příkladem ukazují, jak jde postupně změnit každé myšlení. Jak jde vybojovat nemožné prostě tím, že nepřestanete věřit a jít.

Dávejme si pozor na slovo nemožné. Nebo nečtěme toto číslo. Jinak zjistíme, kolik „nemožného“ je ve skutečnosti možné. Předplatitelům jde toto vydání od 30. března 2015 přímo do schránek. Pokud jste tak ještě neučinili, můžete prodloužit své předplatné zde. Upozorňujeme, že  vydání je k dispozici jen DO VYPRODÁNÍ tištěného nákladu. Dotisk neprovádíme. Česká pošta má na dodání výtisku 8 dní. Poštovné platíme my. 

Co mimo jiné najdete pouze v FC 2/2015

Jak se staví sen při dětech a bez kapitálu. Jste ve druhém ročníku gymnázia a otěhotníte. Po třech letech podruhé. Ještě nemáte ani dokončenou maturitu. Máte pronajatý byt, auto na leasing a vše hradíte z mateřské a průměrného platu manžela. Dokázali byste v takové chvíli začít podnikat? Dnes již trojnásobná maminka to udělala. V 29 letech má dva úspěšné internetové obchody. Poznala nejen sebe, ale hlavně muže, kterého má po svém boku. Ptáte se, jak to zvládla a zvládá?

Konec čekání, jedeme kolem světa. Mnoho Čechů má stejný sen: objet celý svět. Ale pořád prý není ten správný okamžik. Buď nejsou peníze, nebo čas, nebo vstoupí do života děti. Tak kdy je správný čas? V mládí? Ve středním věku? Ve stáří? Dvě české dvojice ukazují, že správný čas je – kdykoli. Článek, který na webu sdílelo přes 60 000 čtenářů, přinášíme v celém znění a s detaily, jak se dá na takovou cestu nalézt čas i peníze.

Jak se zrodil nejbohatší muž. Přesně před 40 lety byl založen Microsoft. Proč se stal tak úspěšným a jak vypadalo dětství pozdějšího nejbohatšího muže světa? Fotografie ze soukromého alba a zajímavosti z mládí Billa Gatese nenasvědčují, že to byl až tak výjimečný hoch. Kde se zlomil jeho osud a v čem začal uvažovat jinak?

Když ani rodiče nevěří… Rodiče vám řeknou, že jste šílení. Natlučou vám, abyste si to rozmysleli. Vyhodí vás z domu, protože vás odmítnou živit. To vše kvůli tomu, že máte velký sen, který ještě nikdo neuskutečnil. A vám se v té chvíli otevře příležitost to rodičům i sobě dokázat. Tomuto Čechovi bylo sedmnáct, když za tím snem vykročil. Budeme sledovat 10 jeho kroků, které ho k uskutečnění snu dovedly. Dnes je již usmířený s rodiči, kteří zjistili, že možné je i to, co oni považovali za nemožné.

+ mnoho dalších příběhů, inspirací a zkušeností, které jinde nenajdete.

Magazín FC vychází každé 2 měsíce. Číslo vydání označuje pořadové vydání v roce. Číslo 1 vychází k 30. lednu, číslo 2 k 30. březnu, číslo 3 k 30. květnu, číslo 4 k 30. červenci, číslo 5 k 30. září a číslo 6 k 30. prosinci. Po vyprodání tištěné kapacity již nelze tištěný FC objednat. Veškeré dotazy spojené s doručením magazínu FC pište na hromcikova@firstclass.cz.

Žijete-li v zahraničí, elektronickou verzi FC můžete číst zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
2/2015 (březen 2015)
3/2015 (květen 2015)
4/2015 (červenec 2015)

SPECIÁL KNIHA 250 zákonů lásky

V půlce června vyjde moje první kniha 250 zákonů lásky (více informací najdete zde). Předplatitelé mají možnost objednat si 1 ks za zvýhodněnou cenu 299 Kč, namísto obvyklých 349 Kč.


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.