Tištěný magazín FC

Každé 2 měsíce vydáváme a v rámci České republiky rozesíláme tištěný časopis, který nabízí unikátní články nepublikované na tomto portálu. Svět a myšlení úspěšných ještě více a detailněji v omezeném tištěném nákladu. Magazín FC neseženete v žádné trafice. Přístup k němu má jen náš čtenář. Žijete-li v zahraničí, čtěte magazín FC elektronicky zde.

obálka FC6

FC 6/2014. Číslo označuje v pořadí 6. vydání dvouměsíčníku v tomto kalendářním roce). Vychází s mottem Klíč ke štěstí.

Cílem každého z nás je být šťastný. Jak toho dosáhnout? Řešení nabízí tzv. Kruh štěstí, technika, kterou uplatňují úspěšní lidé a může ji aplikovat kdokoli. Vše rozebíráme detailně na 120 stranách tohoto vydání.

Upozorňujeme, že toto vydání je k dispozici jen DO VYPRODÁNÍ tištěného nákladu. Dotisk neprovádíme. Všechna předchozí vydání jsou VYPRODANÁ.

Česká pošta má na dodání výtisku 8 dní.

Náklady na poštovné hradíme my. Tištěný magazín zasíláme pouze v rámci České republiky. Zájemci z jiného státu mohou číst elektronickou verzi zde.

Co najdete pouze v magazínu FC (odlišný obsah než FirstClass.cz)

Proč máme uskutečňovat své sny. Čemu věnujeme nejvíce času a energie, to je pro nás zjevně nejdůležitější. Jak se vymanit z obav o budoucnost, jestliže se začneme věnovat tomu, co má pro nás smysl? Jak se přestát bát toho, co nám namluvili rodiče nebo negativní lidé, kteří na nás měli rozhodující vliv v době, kdy se formovalo naše sebevědomí? Jak udělat krok od slov k činům bez obavy, že toho jednou budeme litovat?

Proč je důležité dbát na svou energii. Každý náš čin je výsledkem naší energie. Když jí máme málo, nestačí nám. Když je nekvalitní, nestačí nám. Když jí plýtváme, nestačí nám. Co je důležité pro naši energii? Na co si dát pozor?

Proč podporovat druhé. Tím nejlepším, co můžeme udělat pro sebe, je podpořit druhé. Zdá se Vám to divné? Ukážeme Vám to na příkladech, jak se vyplácí investovat do okolí a jak se nevyplácí opomíjet okolí. Proč je tolik lidí nešťastných? Proč je tolik lidí neúspěšných? A jak jednoho miliardáře podpora od jeho okolí v nejtěžší chvíli jeho kariéry právě teď zachraňuje…

Proč druzí začnou podporovat nás. Úzce souvisí s předchozím bodem. Jak vytvořit tuhle nádhernou synergii, kdy si podporou druhých zajistíme u druhých podporu pro naše sny? Jak to funguje v praxi? K jakým výsledkům taková synergie vede?

Kruh se uzavře. Když budeme uskutečňovat své sny, budeme mít dostatek energii na to, abychom podpořili druhé lidi, a oni začnou podporovat v nás, abychom uskutečňovali své sny. Mimořádně mocný Kruh štěstí je klíčem k úspěchu v každé oblasti. Užijte si čtení, kter je také o penězích, ale zdaleka ne jenom.

+ řada dalších zajímavostí, doporučení, inspirací, příběhů a poraden, které nebudou zveřejněny na FirstClass.cz. Toto vydání má 124 stran. Standardní rozsah 120 stran jsme s ohledem k zařazení 4 vnitřních inzertních stran o tento počet navýšili, při zachování ceny 99 Kč za kus.

MĚJTE NA PAMĚTI! FC je dvouměsíčník (6 vydaných čísel v roce). Číslo označuje pořadí vydání v roce, nikoli měsíc vydání. Číslo 1 vychází v lednu, číslo 2 v březnu, číslo 3 v květnu, číslo 4 v červenci, číslo 5 v září a číslo 6 v prosinci. Zpětně si magazín nejde objednat, je vyprodaný.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
1/2015 (leden 2015)
2/2015 (březen 2015)
3/2015 (květen 2015)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.