Magazín FC (dvouměsíčník)

Každé 2 měsíce Vámi nejdiskutovanější témata sestavuji do uceleného magazínu, který má více než 100 stran a zasíláme jej přímo k Vám domů.

FC č. 1/2018

Nové číslo (Most přes minulost)

Rozesíláme do vyprodání zásob

Každá minulost je cenná. Je zdrojem všech přítomných zkušeností. Nelitujme jí, ať přinesla jakkoli hořké poznání. Dobré i špatné zkušenosti jsou v životě užitečné.

Proč se tedy neumíme s minulostí vyrovnat a smířit? Proč nedokážeme odpustit? Proč sami sebe trestáme tím, že se dál trápíme tím, co bylo, a naprosto míjíme to, co může být?

Toto vydání je základní výbavou osobního rozvoje, ať se pereme s minulostí v oblasti partnerských, pracovních, rodinných či jiných vztahů; ať se soužíme pro vlastní chyby. Ukazuje cesty z těch nejzbytečnějších trápení na příkladech lidí, dnes již zdařilých stavitelů mostů pro minulost. Získáte pouze vyplněním formuláře níže.

V čem je FC jiný než FirstClass.cz

Petr Casanova, tvůrce magazínu FC
  1. Internetový článek je omezen prostorem, magazín má rozsah nejméně sto stran.
  2. Každé vydání představuje monotematickou „knihu“, ucelená témata jednotlivých vydání na sebe navazují a vycházejí z nejčastějších přání čtenářů.
  3. Žadatelé o osobní setkání s Petrem Casanovou výrazně šetří jeho čas, mají-li alespoň základní přehled o jeho konkrétních doporučeních v magazínu FC a neptají se znovu na témata v magazínu již dávno obsažená.
  4. Tištěný náklad každého vydání magazínu FC je striktně omezen s ohledem na Petrovy časové kapacity a možnost předplatitelů s Petrem obsáhle komunikovat na speciální e-mailové adrese.
  5. Každé vydání se prodává do posledního kusu, dotisk není možný.

Dotazy ohledně doručení Vašeho osobního výtisku směřujte prosím na hromcikova@firstclass.cz.

Aktuální číslo se zasláním na Slovensko zakoupíte v našem e-shopu.

Elektronickou verzi FC ke čtení na mobilech a tabletech si můžete stáhnout v mobilní aplikaci, která je dostupná pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné

6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného a DPH 10 %.

Platební metoda

Online platební kartou
Bankovním převodem

První číslo

1/2018 (leden 2018)
2/2018 (březen 2018)
3/2018 (květen 2018)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.