Tištěný magazín FC

Každé 2 měsíce vydáváme a v rámci České republiky rozesíláme tištěný časopis, který nabízí unikátní články nepublikované na tomto portálu. Svět a myšlení úspěšných ještě více a detailněji v omezeném tištěném nákladu. Magazín FC neseženete v žádné trafice. Přístup k němu má jen náš čtenář. Žijete-li v zahraničí, čtěte magazín FC elektronicky zde.

obálka FC5

FC 5/2014. Číslo označuje v pořadí 5. vydání dvouměsíčníku v tomto kalendářním roce). Vychází s mottem Podnikání od nuly aneb Jak projít ožehavým začátkem.

Chtěli byste zkusit podnikat, ale nevíte, jak na to, ani co Vás čeká? Bojíte se prvních kroků, rizika neúspěchu i ztráty jistoty v zaměstnání? Štve Vás šéf, ale zároveň se Vám nechce přijít o stravenky, dovolené, třináctý plat, dosavadní kariéru? Ale vážně je zaměstnání taková jistota? A pokud ano, čeho vlastně?

Toto vydání vychází u příležitosti založení First Class Academy, unikátní školy, která pomáhá čtenářům uskutečňovat své kroky zejména v oblasti podnikání. Dobře totiž víme, že v žebříčku nejbohatších osob není žádný zaměstnanec, jen jejich šéfové. Možná si řeknete, že peníze nejsou všechno, ale to také žádný podnikatel netvrdí. Oni totiž nepodnikají především kvůli penězům, ale kvůli tomu, co žádný zaměstnanec nikdy mít nemůže.

Co Vaše štěstí? Co Vaše svoboda? Co Vaše nezávislost v rozhodování a názorech? Co Váš volný čas? Co Vaše sny? Plníte si je při zaměstnání? Máte na ně dostatek síly, prostředků a energie? Co kdybyste si rozhodovali o svém životě, o práci, směru, kterým se vydáváte? Co kdyby už nikdy nebyl nad Vámi někdo, kdo Vám říká, co máte nebo nemáte dělat? Co kdybyste si mohli vybrat svůj tým? Co kdybyste přestali plnit sny druhých a vykročili za svými? Co kdybyste začali žít takový život, jak si přejete, 24 hodin denně?

Toto vydání je o lidech, kteří dnes jsou úspěšní. Ale dříve nebyli. Začali od nuly, někteří dokonce z minusu. Mnozí neměli mít předpoklady k úspěchu. Myslíte si, že Vy to nemůžete dokázat? A jak to víte? Až otevřete magazín, neodepřete si poznámku: „Já nejsem o nic horší. To bych zvládl/a taky…“ 

Aby ne, uvidíte příklady lidí, kteří vybudovali firmy při dětech, při škole, ve středním nebo i velmi zralém věku. Přesvědčíte se, že nezáleží na věku, místě, vzdělání, genech tolik jako na… ale o tom je přece celý magazín!

„Když to zkusíte, MŮŽE se to nepovést. Když to nezkusíte, URČITĚ se to nepovede.“ Více v FC 5

Upozorňujeme, že toto vydání je k dispozici jen DO VYPRODÁNÍ tištěného nákladu. Dotisk neprovádíme. Všechna předchozí vydání jsou VYPRODANÁ.

Česká pošta má na dodání výtisku 8 dní.

Náklady na poštovné hradíme my. Tištěný magazín zasíláme pouze v rámci České republiky. Zájemci z jiného státu mohou číst elektronickou verzi zde.

Co najdete pouze v magazínu FC (odlišný obsah než FirstClass.cz)

Nevěřili jim. Říká Vám okolí, že na to nemáte? Chybí Vám podpora v rodině? A jen proto máte sníženou sebedůvěru? Příklady úspěšných teenagerů, které právě odrazování a demotivování naučilo hnát kupředu. Čeho je schopen člověk, když má cíl překonat negativitu?

Proč i brigáda v McDonald’s je průpravou na podnikání. Netroufáte si podnikat, protože nemáte žádné podnikatelské zkušenosti? A jak je chcete nasbírat, když nezačnete podnikat? Ale někdo má štěstí. Závidět můžeme brigádníkům ve fastfoodech. Proč? Užasnete, kolik slavných jmen začínalo u hranolek, majonézy a toalet, a pochopíte, proč právě díky tomu pak uspěli. Důkaz, jak se každá zkušenost, i z brigády, dá zpeněžit!

Začali od nuly. Neměli nic. Ani kapitál. Ani praxi. Ani zkušenosti. Měli něco podstatnějšího. Víru v sebe, odvahu a pokoru. Jak se zrodil elitní český krejčí, který předtím neušil ani košili? Jak maminka na mateřské z kraje s vysokou mírou nezaměstnanosti dospěla ke koupi britské značky a vlastní továrně? A mnoho dalších šikovných Čechů, kteří začali nalézat cestu.

Nápady na podnikání. Rádi byste začali při zaměstnání? Jaké nápady v zahraničí fungují a tady chybí? Proč se nebát i toho, čemu se ostatní smějí? Příklady, které vyrážejí dech, ale fungují. Protože se kdokoli jiný bál je zkusit.

Jak investovat do sebe. Velké téma o zdraví. Chceme-li vybudovat kariéru, musíme vybudovat nejprve sebe. Vymlouváte se, že není čas? Uvidíte, jak jednoduše se dostat do kondice či jak se po ránu nejlépe nastartovat. Co chybělo jedné z nejúspěšnějších žen světa a dnes je úplně šťastná? Spousta tipů, jak investovat nejen do jiných, ale KONEČNĚ TAKÉ DO SEBE.

+ řada dalších zajímavostí, doporučení, inspirací, příběhů a poraden, které nebudou zveřejněny na FirstClass.cz. Toto vydání má 124 stran. Standardní rozsah 120 stran jsme s ohledem k zařazení 4 vnitřních inzertních stran o tento počet navýšili, při zachování ceny 99 Kč za kus.

MĚJTE NA PAMĚTI! FC je dvouměsíčník (6 vydaných čísel v roce). Číslo označuje pořadí vydání v roce, nikoli měsíc vydání. Číslo 1 vychází v lednu, číslo 2 v březnu, číslo 3 v květnu, číslo 4 v červenci, číslo 5 v září a číslo 6 v prosinci. Zpětně si magazín nejde objednat, je vyprodaný.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
6/2014 (listopad 2014)
1/2015 (leden 2015)

SPECIÁL FC 2014

V prosinci vyjde speciální limitovaná edice "Best of FC 2014". Obsah speciálu: nejzajímavější články, které vyšly na FirstClass.cz a v magazínu FC - rozšířené o komentáře Petra Casanovy a nové postřehy. Vyjde v prosinci 2014. Nesmí chybět nikomu z odběratelů FC, vhodná jako dárek pro sběratele nebo ideální vánoční dárek.


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.