Tištěný časopis FC (jiný obsah než FirstClass.cz)

Každé 2 měsíce vydáváme a rozesíláme tištěný časopis, který nabízí unikátní obsah, články nepublikované na tomto portálu. Svět a myšlení úspěšných ještě více, detailněji a konkrétněji, pouze v omezeném tištěném nákladu. Výtisk není k sehnání v žádné trafice. Přístup k němu má pouze náš čtenář.

titul

FC vychází letos počtvrté (číslo 4/2014 znamená, že jde o čtvrté číslo dvouměsíčníku vydané v letošním roce), s mottem Proč jít za štěstím do světa.

Říkáte si, co ve světě? Je celým Vaším světem Česko? Jedině tady chcete být úspěšní, tady inkasovat plat, tady sbírat zkušenosti? A co když Vám povíme, že Česká republika pokrývá jen 0,05 procenta světové pevniny? Opravdu si myslíte, že nikde jinde nemůže být zajímavější život? Že jsme odsouzeni k tomu uplatňovat své nápady jen tady?

Pak Vás překvapí lidé, kteří přestali věřit, že štěstí najdou jen v naší zemi. A co venku objevili, s čím se vrátili, nebo proč už se dokonce vůbec nevracejí? Na 124 stranách zjistíte, co lidé v zahraničí musejí překonávat, ale také k jakým odměnám se díky překonávání dostali. Inspiruje Vás, jak úspěšnými se stali. Jak díky zkušenostem, které by v Česku s ohledem na odlišné prostředí nenabyli, dnes jednodušeji budují svůj sen. Po celé vydání Vás neopustí otázka: Co když i já mohu být někde šťastnější? A teď Vám povím špatnou zprávu: Na zjištění máme pouze tento život… Co vyjet alespoň na měsíc, týden, víkend?

Dvouměsíčník, který svým zaměřením a zpracováním nemá na trhu obdoby, rozesíláme od 30. července 2014 v pořadí, v jakém čtenáři uzavřeli své předplatné. Výtisk je k dispozici jen do vyprodání tištěné kapacity, dotisk neprovádíme. Časopis není ve stánkovém prodeji.

Náklady na poštovné hradíme my. Časopis zasíláme pouze v rámci České republiky. Zájemci z jakéhokoli jiného státu na světě než ČR mohou využít druhou alternativu. Okamžitě si po internetu stáhnout elektronickou verzi, která má stejný obsah jako tištěný časopis. Odkaz na stažení je zde (aktivní okamžikem vydání tištěné verze).

POZOR, všechna předchozí vydání jsou již vyprodaná!

Co najdete pouze v časopise FC

Milionový byznys z domova. Zabere Vám 10 minut týdně. Potřebujete k němu jen připojení k internetu a webkameru. Nezáleží, kdo jste, co umíte, kolik máte škol, peněz, nikdo po Vás nechce životopis. A ti nejlepší vydělávají stamiliony korun ročně! Byznysem, který zvládne absolutně každý. Jenže každý o něm neví… Chcete Vy?

Prodali firmu a začali nový život na Bali. On měl zdánlivě všechno – úspěch, peníze, luxus. Jen neměl čas na rodinu. Měl dilema: Přijít raději o byznys, nebo o manželku s roční dcerkou? Jednatřicetiletý podnikatel v cestovním ruchu učinil neobvyklý krok, který ne každý pochopil a přijal. Vzal rodinu a odešli budovat nový život do exotiky. Tam, kde je levně a celoročně fajn. Už jsou tam rok. Šťastní jako blechy. On na místě rozjel i jednoduchý byznys a už se neplánují vrátit. V článku je i kontakt na rodinu pro všechny, kdo chtějí poradit s prvními kroky na Bali.

Co dokázali díky zkušenostem za zahraničí? Na titulní straně nového vydání vidíte vlaječky. Označují místa, kde Češi posbírali životní inspirace. Hlavní rozhovor je věnován muži, který po návratu do Česka uspěl natolik, že se stal vzorem i pro podnikatele v jiných zemích. Jak úžasnou směsí je česká šikovnost obohacená o zahraniční zkušenost? Tohle si nenechte ujít.

Bankrot. A co dál? Myslíte, že na tom nikdo není hůř než Vy? Tento muž nepochybně byl. Asi nikdo na světě finančně nezažil to, co on. Třikrát padl na dno, pokaždé fatálně. Pokaždé se zvedl. Kde vzal sílu i po posledním knokautu, který přišel o padesátinách? Poučné čtení, které naučí pokoře.

Jak uvažuje investor. SCHÉMA! Máte nápad na zajímavý start-up a potřebujete peníze? Umožníme Vám vidět do hlavy investora. Jak v které fázi rozhovoru uvažuje. Na co se ptá nahlas a co mu běhá v mysli. Při jaké odpovědi Vám přestane věřit. Kde nesmíte nikdy slevit. A to hlavní: Jak se obejít nejlépe bez něj.

A spousta dalších zajímavostí, doporučení, inspirací, příběhů a poraden.

UPOZORNĚNÍ: Žádný z článků v časopise nebude publikován na FirstClass.cz.

Časopis má standardně 120 stran. S ohledem na zařazení 4 inzertních stran jsme navýšili rozsah na 124 stran, a to při zachování ceny 99 Kč za kus.

POZOR při zaškrtávání čísla vydání. FC je dvouměsíčník. Číslo označuje podle zákona pořadové číslo vydání v průběžném roce, nikoli měsíc vydání. Číslo 1 vychází v lednu, číslo 2 vychází v březnu, číslo 3 vychází v květnu, číslo 4 vychází v červenci, číslo 5 vychází v září a číslo 6 vychází v prosince. Předplatné je buď na 3 čísla, nebo na 6 čísel (počínaje zvoleným číslem vydání na dobu 1 roku).

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
4/2014 (červenec 2014)
5/2014 (říjen 2014)
6/2014 (listopad 2014)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.