Tištěný magazín FC

Unikátní dvouměsíčník, který je možné zakoupit pouze tady. Svět a myšlení úspěšných v podrobných návodech. Neshánějte v trafikách, zasíláme pouze čtenářům, kteří vyplní jednoduchý formulář níže.

23. vydání v historii:

CHCEŠ LEPŠÍ ŽIVOT?

Motto: „Kdykoli toužíme po něčem, co ještě nemáme, musíme udělat něco, co jsme ještě neudělali. A změna v jednání začíná změnou v hlavě.“ Jack Dorsey, spoluzakladatel Twitteru (nar. 1976)

Změna. Natož velká změna. V našich myšlenkách něco strašného. Ale existuje ještě něco strašnějšího. Lítost – že jsme se o změnu k lepšímu nepokusili. Změna je především o myšlení. O zaměření. O přeladění pozornosti z problémů, které změnit nemůžeme, na problémy, které změnit můžeme. Znamená nebojovat se starým, ale začít budovat nové.

Lidé se nejčastěji bojí změny při pohledu zpět. Nevěří si, vidí samé chyby, nejistotu. Mají pravdu, zpětný pohled je frustrující, protože minulost nelze změnit. Ale právě díky minulosti jsme v nové pozici. Jsme ponaučenější, moudřejší. Když začneme, nezměníme minulost, ale změníme budoucnost.

Ať jde o změnu práce, vztahu, životosprávy, jakéhokoli přístupu k životu, sobě nebo druhým, princip je stejný. Nový FC (pořadové číslo 4/2015) je manuálem, jak přemýšlet po vzoru úspěšných, přestat odkládat a používat výmluvy. Ty největší z nich vyvracíme na živých příkladech.

3 důvody, proč se vyplatí číst:

1) Ujasníte si správné hodnoty, na kterých začnete stavět svou změnu. Přestanete se honit za chimérami. Přečtete si totiž o Čechovi, který prodal firmu za miliardu korun a ocitl se ve vzduchoprázdnu – zjistil totiž, že štěstí a peníze spolu nesouvisejí. Co tedy úspěšné pohání? Jaký je rozdíl mezi cestou a cílem? Sečteno, podtrženo, zjistíte PROČ vůbec o změnu stát.

2) Porozumíte více sami sobě a obavám, které si v sobě nesete. V příběhu dvou studentů, kteří se vypracovali z nuly, uvidíte, jaký oni měli strach a jak ho překonali. Ano, JAK – to je druhá důležitá opěrná noha tohoto vydání.

3) Změní se Váš pohled na cestu, po které zatím jdete. Máte pocit, že Vám nesedí? Že Vám ji někdo nalajnoval a Vy na ní nejste sami sebou? Víte, že změnu potřebujete, ale nevíte, kdy to udělat? Netušíte, co vlastně změnit? Zaměříme se i na malé obměny v přemýšlení, které dělají velký rozdíl.

Uvnitř:

Vše o cestě k seberealizaci – v podnikání i zaměstnání (ať už z pozice podřízeného, nebo nadřízeného), dokonce i na mateřské.

Vše o správném dobíjení baterek, přístupu k dovolené i víkendům.

Vše o úspěšných lidech z Česka a zahraničí, kteří v oblasti změn mají čím inspirovat.

Vše o motivaci, strategiích a příležitostech k budování sebe sama.

Co byste měli vědět:

Předplatitelům jde toto vydání od 30. července 2015 přímo do schránek. Příležitost objednat si tento výtisk máte POUZE do vyprodání tištěného nákladu, dotisk neprovádíme. Upozorňujeme, že od spárování Vámi zaslané objednávky s Vaší příchozí platbou má Česká pošta na dodání výtisku 8 dní. Poštovné je již zahrnuto v ceně magazínu, takže ho neplatíte!

Magazín FC vychází od roku 2011 každé 2 měsíce. Číslo vydání označuje nikoli měsíc vydání, ale pořadové vydání v roce. Číslo 1 tedy vychází k 30. lednu, číslo 2 k 30. březnu, číslo 3 k 30. květnu, číslo 4 k 30. červenci, číslo 5 k 30. září a číslo 6 k 30. prosinci.

Veškeré dotazy spojené s doručením magazínu FC pište na hromcikova@firstclass.cz. Starší čísla, prosíme, nepoptávejte, jsou vyprodaná.

Žijete-li mimo Českou republiku, můžete číst digitální podobu FC zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
4/2015 (červenec 2015)
5/2015 (září 2015)
6/2015 (listopad 2015)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.