Tištěný magazín FC

Unikátní dvouměsíčník, který je možné zakoupit pouze tady. Svět a myšlení úspěšných v podrobných návodech. Neshánějte v trafikách, zasíláme pouze čtenářům, kteří vyplní jednoduchý formulář níže.

titulka

22. vydání v historii:

CO DOKÁŽE DUÁLNÍ MYŠLENÍ

Motto: „Ať si myslíte, že něco dokážete, nebo nedokážete, vždycky budete mít pravdu.“ Henry Ford (1863–1947)

Ten pojem mnozí lidé ani neznají. Přitom přímo rozhoduje o úspěchu a neúspěchu v jakékoli oblasti. Duální myšlení. Nový FC (pořadové číslo 3/2015) je manuálem, jak přemýšlet po vzoru úspěšných a pochopit dialektiku tohoto světa: to, že neúspěch znamená ponaučení, že prohry jsou předpokladem výher, problémy představují příležitosti… a jak se na tom dá vydělat.

3 důvody, proč se vyplatí číst:

1) Přestanete používat negativní polovinu myšlení. Tím přestanete mrhat energií na to, co nemůžete nebo nemá cenu ovlivnit, a naopak ji začnete používat konstruktivně – stavět, tvořit, posouvat se.

2) Pochopíte, proč tolik nezáleží na startovní pozici, vstupním kapitálu, genialitě nápadu nebo protekci. Jak všechno podstatné je v naší hlavě. Tam se odehrávají rozhodující bitvy o to, co dokážeme nebo nedokážeme, respektive do čeho se vůbec pustíme a co vzdáme předem, bez boje.

3) Změní Váš pohled na život. Nezmění okolnosti, které Vám vstupují do života. Ty nezmění nikdo. Ale změní Váš způsob, kterým na tyto okolnosti reagujete. Naučíte se minusy chápat jako plusy. Učit se od svých slabin. Prodávat své přednosti.

Uvnitř:

Vše o cestě k úspěchu z ničeho jen na základě správného přemýšlení.

Vše o správném odpočinku, který vyvažuje pracovní produktivitu.

Vše o úspěšných lidech z Česka a zahraničí, kteří mají čím inspirovat.

Vše o příležitostech k budování sebe sama.

Co byste měli vědět:

Předplatitelům jde toto vydání od 1. června 2015 přímo do schránek. Příležitost objednat si tento výtisk máte POUZE do vyprodání tištěného nákladu, dotisk neprovádíme. Upozorňujeme, že od spárování Vámi zaslané objednávky s Vaší příchozí platbou má Česká pošta na dodání výtisku 8 dní. Poštovné je již zahrnuto v ceně magazínu, takže ho neplatíte!

Magazín FC vychází od roku 2011 každé 2 měsíce. Číslo vydání označuje nikoli měsíc vydání, ale pořadové vydání v roce. Číslo 1 tedy vychází k 30. lednu, číslo 2 k 30. březnu, číslo 3 k 30. květnu, číslo 4 k 30. červenci, číslo 5 k 30. září a číslo 6 k 30. prosinci.

Veškeré dotazy spojené s doručením magazínu FC pište na hromcikova@firstclass.cz. Starší čísla, prosíme, nepoptávejte, jsou vyprodaná.

Žijete-li mimo Českou republiku, můžete číst digitální podobu FC zde.

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
3/2015 (květen 2015)
4/2015 (červenec 2015)
5/2015 (září 2015)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.