Tištěný časopis FC (jiný obsah než FirstClass.cz)

Každé 2 měsíce vydáváme a rozesíláme tištěný časopis, který nabízí unikátní články nepublikované na tomto portálu. Svět a myšlení úspěšných ještě více, detailněji a konkrétněji, pouze v omezeném tištěném nákladu. Výtisk není k sehnání v žádné trafice. Přístup k němu má pouze náš čtenář.

obálka FC5

FC vychází letos popáté (číslo 5/2014 znamená, že jde o páté číslo dvouměsíčníku vydané v letošním roce), s mottem Podnikání od nuly aneb Jak projít ožehavým začátkem.

Říkáte si, proč podnikat? Proč přicházet o jistotu v zaměstnání? Proč riskovat neúspěch? Proč přijít o stravenky, dovolené, třináctý až čtrnáctý plat, pravidelnou valorizaci, zajištěný kariérní postup a jistou penzi?

Opravdu si myslíte, že zaměstnání je jistota? A pokud ano, jistota čeho vlastně?

Proč v žebříčku nejbohatších lidí není žádný zaměstnanec, ale téměř samí zaměstnavatelé? A to hovoříme o tom nejméně důležitém – penězích.

Co Vaše štěstí? Co Vaše sny? Plníte si je při zaměstnání? Nebo na to po práci už nemáte čas, myšlenky, energii? Co kdybyste si sami rozhodovali o čase, práci, směru, kterým se vydáváte? Co kdybyste si sami odpovídali za své úspěchy i neúspěchy? Co kdybyste přestali uskutečňovat cíle druhých a vykročili za svými vlastními? Co kdybyste začali žít život tak, jak si přejete?

Na 124 stranách uvidíte, jak budovali své cesty úspěšní, a to od absolutní nuly, někteří dokonce z výrazného minusu. Mnozí neměli mít žádné předpoklady. A přesto uspěli. Jak je to možné?

Myslíte si, že zrovna Vy to nemůžete dokázat? A jak to víte? Až otevřete magazín, neodepřete si poznámku: „Vždyť nejsem o nic horší. Tohle bych zvládl/a taky…“ Aby ne, uvidíte příklady pro mnohé neznámých lidí, kteří vybudovali firmy při dětech, při škole, ale i ve středním nebo dokonce již velmi zralém věku. Přesvědčíte se, že nezáleží na věku, místě, vzdělání, genech tolik jako na… ale o tom je přece celý magazín!

„Zkusit to je riziko, že se to nepovede. Nezkusit to je jistota, že se to nepovede.“ Více v FC 5

Dvouměsíčník, který svým zaměřením a zpracováním nemá na trhu obdoby, rozesíláme od 2. října 2014 v pořadí, v jakém čtenáři uzavřeli své předplatné. Výtisk je k dispozici jen do vyprodání tištěné kapacity, dotisk neprovádíme. Časopis není ve stánkovém prodeji.

Náklady na poštovné hradíme my. Časopis zasíláme pouze v rámci České republiky. Zájemci z jakéhokoli jiného státu na světě než ČR mohou využít druhou alternativu. Okamžitě si po internetu stáhnout elektronickou verzi, která má stejný obsah jako tištěný časopis. Odkaz na stažení je zde (aktivní okamžikem vydání tištěné verze).

POZOR, všechna předchozí vydání jsou již vyprodaná!

Co najdete pouze v časopise FC

Nevěřili jim. Říká Vám okolí, že na to nemáte? Chybí Vám podpora v rodině? A jen proto máte sníženou sebedůvěru? Příklady úspěšných teenagerů, které právě odrazování a demotivování naučilo hnát kupředu. Čeho je schopen člověk, když má cíl překonat negativitu?

Proč i brigáda v McDonald’s je průpravou na podnikání. Netroufáte si podnikat, protože nemáte žádné podnikatelské zkušenosti? A jak je chcete nasbírat, když se neodvažujete podnikat? Závidět můžeme brigádníkům ve fastfoodech. Proč? Užasnete, kolik slavných jmen začínalo u hranolek, majonézy a toalet. Ale pak pochopíte, proč právě díky tomu to dokázali. Nepohrdejte žádným zaměstnáním – toto je důkaz, jak se každá zkušenost dá zpeněžit!

Začali od nuly. Neměli nic. Kapitál. Praxi. Zkušenosti. Ale měli něco podstatnějšího. Víru v sebe, odvahu a pokoru. Jak se zrodil fenomenální český krejčí, který nikdy předtím neušil ani košili? Jak maminka na mateřské z kraje s vysokou mírou nezaměstnanosti dospěla ke koupi britské značky a vlastní továrně? A mnoho dalších šikovných Čechů, kteří přestali hledat výmluvy a začali nacházet způsoby.

Nápady na podnikání. Bojíte se odejít ze zaměstnání a chcete to zkusit při práci? Jaké nápady v zahraničí fungují a tady chybí? Proč se nebát i toho, čemu se ostatní smějí? – Příklady, které vyrážejí dech, ale fungují. A víte proč? Protože se kdokoli jiný bál je zkusit.

Jak investovat do sebe. Velké téma o zdraví. Chceme-li vybudovat kariéru, musíme vybudovat nejprve sebe. Vymlouváme se, že není čas? Uvidíte, jak jednoduše se lze dostat do kondice. Způsoby, jak se hned po ránu nejlépe nastartovat. Co chybělo jedné z nejúspěšnějších žen světa a dnes je úplně šťastná? Spousta tipů, jak investovat nejen do jiných, ale KONEČNĚ TAKÉ DO SEBE.

A spousta dalších zajímavostí, doporučení, inspirací, příběhů a poraden.

UPOZORNĚNÍ: Žádný z článků v časopise nebude publikován na FirstClass.cz.

Časopis má standardně 120 stran. S ohledem na zařazení 4 vnitřních inzertních stran jsme navýšili rozsah na 124 stran, a to při zachování ceny 99 Kč za kus.

POZOR při zaškrtávání čísla vydání. FC je dvouměsíčník. Číslo označuje podle zákona pořadové číslo vydání v průběžném roce, nikoli měsíc vydání. Číslo 1 vychází v lednu, číslo 2 vychází v březnu, číslo 3 vychází v květnu, číslo 4 vychází v červenci, číslo 5 vychází v září a číslo 6 vychází v prosince. Je jen 6 čísel do roka!

Objednávka předplatného

Adresa plátce

Pro případ potíží s doručením Vašeho předplatného nebo reklamací.

Pro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
6 čísel (roční) - 594 Kč
3 čísla (půlroční) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
5/2014 (říjen 2014)
6/2014 (listopad 2014)
1/2015 (leden 2015)


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.