Časopis FC

Myslíte, že potřebujete zvláštní schopnosti, geniální nápad, tunu peněz a spoustu protekce, abyste uspěli? Ale kdeže. Právě v této době, poprvé v lidské historii, nemusíte mít urozený původ, společenské postavení, správnou barvu pleti, správné pohlaví nebo členství ve správné politické straně, a přesto se můžete volně realizovat bez ohledu na svůj věk, vzdělání či výchozí majetkovou pozici. Jedno ale musíte: Chtít.

Titul FC2

Dvouměsíčník FC vychází letos podruhé (2/2014), s mottem Doba malého člověka. Na 120 stranách naleznete hromadu příkladů těch, kteří začali z ničeho nebo s málem. Neměli často nejvyšší vzdělání, žili ve znevýhodněných podmínkách, byli fatálně neúspěšní… jako by to všechno bylo podmínkou pro touhu změnit svůj život a vykročit za snem.

Rezervovat výtisk můžete už od této chvíle (dole), platí zásada „first to come first to serve“, tedy tištěný náklad bude odcházet na adresy předplatitelů ve sledu, v jakém zaslali své objednávky. Po vyprodání limitovaného nákladu již není možné tento výtisk získat, dotisk neprovádíme. Časopisy rozesíláme od 30. března 2014. Zájemci ze zahraničí mohou využít digitální verzi tištěného vydání, která má totožný obsah, jen je k dispozici kdekoli na světě, kde je přístup k internetu. Odkaz na její stažení je zde (po vydání tištěné verze).

Více než FirstClass.cz

FC Magazín poskytuje jiný obsah než portál FirstClass.cz. Na větším prostoru nabízí svět a myšlení úspěšných detailněji, formou přímých zkušeností, chyb a ponaučení, které je možné využít ve svůj prospěch. Každé vydání má omezený náklad bez dotisku. První číslo roku 2014 i všechna vydání roku 2013 jsou vyprodána. Časopis je zasílán až po zaplacení.

UPOZORNĚNÍ:

Časopis má 120 stran, z toho pouze 5 inzertních. Neprodává se v trafikách, nerozdává se nikde zdarma. Kompletní tištěný náklad se rozesílá přímým předplatitelům. Mezi předplatitele ještě vstoupíte po vyplnění údajů níže.

Objednávka předplatného

Adresa plátcePro firmy (nepovinné)Adresa pro doručení

Detaily objednávky

Předplatné
Roční předplatné (6 čísel) - 594 Kč
Půlroční předplatné (3 čísla) - 297 Kč

Platební metoda
Online platební kartou
Bankovním převodem
SuperCASH (Moderní verze složenky)

První číslo
2/2014
3/2014
4/2014


Odesláním formuláře udělujete vydavatelství First Class Publishing a.s. souhlas k využití těchto osobních údajů ke všem činnostem, které souvisejí s vedením předplatného a informování o časopisu a jeho akcích.